Kód: 100185
Značka: Loxone
Kód: 100185
Značka: Loxone
Air Tree Pasivni reproduktory Montaz Klima Aktivni reproduktory Přístup Link Cidla Měříč (elektroměry) PWM Stínění NFC Zabezpečení Dimmer Pro Nano Cloudové služby Napajeni (zdroje) Wallbox SD karty Kabeláž Antény Miniserver
LOXONE Schüco Extension umožňuje integraci zařízení se sběrnicí prvků Schüco.
Vlastnosti:
| Supply voltage | 9 … 28 V DC |
|---|---|
| Power consumption | max. 0.06 W |
| Power loss at max. load | 0.06 W |
| Loxone Link | Connection with Miniserver |
|---|---|
| Schüco Unit Bus |
max. 30 devices max. 500 m wire length |
| Device Types and Models |
TipTronic OL/Tilt TipTronic Turn LS TipTronic Turn RS TipTronic TurnTilt LS TipTronic TurnTilt RS TipTronic TopHung TipTronic OpenOut TopHung TipTronic OpenOut PAF (Master) TipTronic OpenOut PAF (Slave) TipTronic NRWG Tilt TipTronic NRWG Turn LS TipTronic NRWG Turn RS TipTronic NRWG TopHung TipTronic NRWG OpenOut TopHung Sliding Door ASE 60/80 |
|---|
| Temperature | -40 … 70 °C / -40 … 158 °F |
|---|---|
| Humidity | max. 95 % r.H. (non-condensing) |
| Ingress protection | IP20 |
| Terminal type |
24 VDC & LOXONE Link Interface DG220B - |
|---|---|
| Wire cross-section |
0.25 … 0.8 mm² / AWG 23 … 18 0. 8 mm² / AWG 18 |
| Stripping length |
5 mm / 0.2" 7 mm / 0.28" |
| Temperature resistance |
-40 … 105 °C / -40 … 221 °F min. 80 °C / 176 °F for IEC, min. 75 °C / 167 °F for UL |
| Mounting type | DIN rail according to EN 50022, 35 mm |
|---|---|
| Colours | Black: RAL 9005 |
| Finish | Matte |
| Položka | Množství |
|---|---|
| Příbalový leták | 1x |
Vaše hodnocení nelze odeslat
Nahlásit komentář
Zpráva odeslána
Váš podnět nelze odeslat
Napište svůj názor
Zkontrolovat před odesláním
Vaši recenzi nelze odeslat
Kód: 100615
Značka: Loxone
Kód: 100711
Značka: Loxone
Kód: 200048
Značka: Loxone
Kód: 000817
Značka: Loxone
Kód: door-lock-air-battery
Značka: Loxone
Kód: 610158
Značka: Loxone
Kód: 100183
Značka: Loxone
Kód: 100865
Značka: Loxone
Kód: 000801
Značka: Loxone
Kód: 000565
Značka: Loxone
Kód: 200306
Značka: Loxone
Kód: 100289
Značka: Loxone
Kód: 100325
Značka: Loxone
Kód: 200185
Značka: Loxone
Kód: 100665
Značka: Loxone
Kód: 200468
Značka: Loxone
Kód: 200300
Značka: Loxone
Kód: 200301
Značka: Loxone
Kód: 100335
Značka: Loxone
Kód: 100512
Značka: Loxone
Kód: 000496
Značka: Loxone
LOXONE Schüco Extension umožňuje integraci zařízení se sběrnicí prvků Schüco.
Vlastnosti:
check_circle
check_circle