Kód: 100185
Značka: Loxone
Kód: 100185
Značka: Loxone
Air Tree Pasivni reproduktory Montaz Klima Aktivni reproduktory Přístup Link Cidla Měříč (elektroměry) PWM Stínění NFC Zabezpečení Dimmer Pro Nano Cloudové služby Napajeni (zdroje) Wallbox SD karty Kabeláž Antény Miniserver
Tato SMA anténa 868 MHz je vhodná pro všechny SMA zásuvky (samice). SMA prutová anténa umožňuje odesílání a příjem protokolů na frekvenci 868 MHz. Kromě toho ji lze přímo připojit k rozšíření LOXONE Air Base nebo LOXONE EnOcean.
| Frequency range | 865...924 MHz |
|---|---|
| Horizontal beamwidth | 360° |
| Vertical beamwidth | 60° |
| Impedance | 50 Ω |
| Gain | 1.5 dBi |
| VSWR | ≤ 2.0 |
| Maximum input power | 5 W |
| Operaiting temperature | -40°C~+80°C |
| Connector | SMA |
|---|
| Colours | Black |
|---|
Vaše hodnocení nelze odeslat
Nahlásit komentář
Zpráva odeslána
Váš podnět nelze odeslat
Napište svůj názor
Zkontrolovat před odesláním
Vaši recenzi nelze odeslat
Kód: 610159
Značka: Loxone
Kód: 100284
Značka: Loxone
Kód: 100624
Značka: Loxone
Kód: 610055
Značka: Loxone
Kód: 000222
Značka: Loxone
Kód: 100501
Značka: Loxone
Kód: 100622
Značka: Loxone
Kód: 200539
Značka: Loxone
Kód: 610001
Značka: Loxone
Kód: 200048
Značka: Loxone
Kód: 000269
Značka: Loxone
Kód: 000798
Značka: Loxone
Kód: 100309
Značka: Loxone
Kód: 610007
Značka: Loxone
Kód: 100546
Značka: Loxone
Kód: 100114
Značka: Loxone
Kód: 100116
Značka: Loxone
Tato SMA anténa 868 MHz je vhodná pro všechny SMA zásuvky (samice). SMA prutová anténa umožňuje odesílání a příjem protokolů na frekvenci 868 MHz. Kromě toho ji lze přímo připojit k rozšíření LOXONE Air Base nebo LOXONE EnOcean.
check_circle
check_circle