Kód: 100185
Značka: Loxone
Kód: 100185
Značka: Loxone
Air Tree Pasivni reproduktory Montaz Klima Aktivni reproduktory Přístup Link Cidla Měříč (elektroměry) PWM Stínění NFC Zabezpečení Dimmer Pro Nano Cloudové služby Napajeni (zdroje) Wallbox SD karty Kabeláž Antény Miniserver
Sada tří klešťových proudových transformátorů určených pro použití s LOXONE CT Elektroměr 1&5A Tree, které lze snadno připevnit na jednotlivé fáze. S primárním proudem 400 A a otvorem 35 mm jsou ideální pro komerční a průmyslové instalace.
| Rated primary current | 400 A |
|---|---|
| Rated secondary current | 5 A |
| Accuracy class | 0.5 |
| Ratio error at rated primary | ± 0.5% |
| Rated load | 2.5 VA |
| Operating frequency | 50/60 Hz |
| Linear measurement range | 5 ... 120 % of rated primary current |
| Phase error at rated primary | 30' |
| Power frequency withstand voltage | 4 000 V / 10 s, 1 mA |
|---|---|
| Insulation resistance | 100 MOhm @ 500 VDC |
| Enclosure flame retardant rating | UL 94-V0 |
| Temperature | -40 … 70 °C / -40 … 158 °F |
|---|---|
| Storage temperature | -40 … 85 °C / -40 … 185 °F |
| Humidity | max. 85% r.H. (non-condensing) |
| Ingress protection | IP40 |
| Atmospheric pressure condition | 70 … 106 kpa |
| Wire cross-section | 1.5 mm² / AWG 16 |
|---|---|
| Length | 2 m |
| Termination | tinned wire ends (5 … 10 mm) |
| Certifications | US Only: UL E341727 |
|---|
| Položka | Množství |
|---|---|
| Příbalový leták | 1x |
Vaše hodnocení nelze odeslat
Nahlásit komentář
Zpráva odeslána
Váš podnět nelze odeslat
Napište svůj názor
Zkontrolovat před odesláním
Vaši recenzi nelze odeslat
Kód: 100873
Značka: Loxone
Kód: 100473
Značka: Loxone
Kód: 000321
Značka: Loxone
Kód: 200070
Značka: Loxone
Kód: 100491
Značka: Loxone
Kód: 000563
Značka: Loxone
Kód: 000528
Značka: Loxone
Kód: 100120
Značka: Loxone
Kód: 100423
Značka: Loxone
Kód: 610030
Značka: Loxone
Kód: 100484
Značka: Loxone
Kód: 200410
Značka: Loxone
Kód: 000584
Značka: Loxone
Kód: 000803
Značka: Loxone
Kód: 100680
Značka: Loxone
Kód: 100681
Značka: Loxone
Kód: 100679
Značka: Loxone
Sada tří klešťových proudových transformátorů určených pro použití s LOXONE CT Elektroměr 1&5A Tree, které lze snadno připevnit na jednotlivé fáze. S primárním proudem 400 A a otvorem 35 mm jsou ideální pro komerční a průmyslové instalace.
check_circle
check_circle