- Vyprodáno
Kód: 100185
Značka: Loxone
Air Tree Pasivni reproduktory Montaz Klima Aktivni reproduktory Přístup Link Cidla Měříč (elektroměry) PWM Stínění NFC Zabezpečení Dimmer Pro Nano Cloudové služby Napajeni (zdroje) Wallbox SD karty Kabeláž Antény Miniserver
Touch Pure Flex je vaše 100% personalizované tlačítko s až 12 volně definovatelnými a polohovatelnými dotykovými body. Díky integrovanému maticovému LED displeji a 3 stavovým LED diodám umožňuje zobrazování hodnot, textů a stavů. Díky vestavěnému podsvícení je Touch Pure Flex ideální pro použití ve špatných světelných podmínkách nebo ve tmě.
| Power Supply | 9 … 28VDC |
|---|---|
| Power consumption |
Standby: 0.2W max. 0.9W at brightness 100% |
| Touch area | capacitive touch detection 12/14 touch points |
| Click feedback | Yes |
| Backlight | Yes |
| Temperature detection range |
-10 … 125°C +/- 0.5°C 14 … 257°F +/- 0.9°F |
| Recommended mounting height | 135cm / 53.15" |
| Loxone Air |
868MHz (SRD Band Europe), 4 channels available max. Power 15.1mW e.r.p. 915MHz (ISM Band Region 2), 10 channels available max. Power 13.2mW internal antenna |
|---|
| Temperature | -20 … 40 °C / -4 … 104 °F |
|---|---|
| Humidity | max. 95 % r.H. (non-condensing) |
| Terminal type | DG220B |
|---|---|
| Wire cross-section | 0.28 … 0.8 mm² / AWG 23 … 18 |
| Stripping length | 5 … 6 mm / 0.2 … 0.24” |
| Temperature resistance | -40 … 105°C / -40 … 221°F |
| Colours | White: RAL 9003 |
|---|---|
| Finish | Matte |
| Net weight | 102 g |
|---|---|
| Total weight | 167 g |
| Product dimensions | 90x90x16mm / 3.5x3.5x0.6” (LxWxH) |
| Product dimensions drawing |
|
| Pack size | 104 x 107 x 39 mm / 4.09 x 4.21 x 1.54” (L x W x H) |
| Safety class | IP44 |
|---|
| Položka | Množství |
|---|---|
| Montážní rámeček | 1x |
Vaše hodnocení nelze odeslat
Nahlásit komentář
Zpráva odeslána
Váš podnět nelze odeslat
Napište svůj názor
Zkontrolovat před odesláním
Vaši recenzi nelze odeslat
Kód: 610109
Značka: Loxone
Kód: 000064
Značka: Loxone
Kód: 000200
Značka: Loxone
Kód: 100158
Značka: Loxone
Kód: 100153
Značka: Loxone
Kód: 200205
Značka: Loxone
Kód: 610160
Značka: Loxone
Kód: 100403
Značka: Loxone
Kód: 100710
Značka: Loxone
Kód: 000497
Značka: Loxone
Kód: 100543
Značka: Loxone
Kód: 200012
Značka: Loxone
Kód: 200185
Značka: Loxone
Kód: 100308
Značka: Loxone
Kód: 100423
Značka: Loxone
Kód: 100142
Značka: Loxone
Kód: 100114
Značka: Loxone
Kód: 100512
Značka: Loxone
Kód: 100336
Značka: Loxone
Kód: 100474
Značka: Loxone
Kód: 100451
Značka: Loxone
Touch Pure Flex je vaše 100% personalizované tlačítko s až 12 volně definovatelnými a polohovatelnými dotykovými body. Díky integrovanému maticovému LED displeji a 3 stavovým LED diodám umožňuje zobrazování hodnot, textů a stavů. Díky vestavěnému podsvícení je Touch Pure Flex ideální pro použití ve špatných světelných podmínkách nebo ve tmě.
check_circle
check_circle