Kód: 100185
Značka: Loxone
Kód: 100185
Značka: Loxone
Air Tree Pasivni reproduktory Montaz Klima Aktivni reproduktory Přístup Link Cidla Měříč (elektroměry) PWM Stínění NFC Zabezpečení Dimmer Pro Nano Cloudové služby Napajeni (zdroje) Wallbox SD karty Kabeláž Antény Miniserver
Závěsné světlo RGBW Tree je závěsné svítidlo, které kombinuje barevné světlo a teplé bílé světlo. Ovládání a stmívání je řízeno přímo prostřednictvím rozhraní Tree.
Funkce:
| Supply voltage | 21.6 … 25.2 VDC |
|---|---|
| Power consumption | Standby: |
| Dimming range | 0 ... 100% |
| Frequency | 400Hz |
| Energy efficiency (EU) 2017/1369 | F |
| Temperature | -40 ... 55°C / -40 ... 131°F |
|---|---|
| Humidity | max. 95 % r.H. (non-condensing) |
| Loxone Tree | Connection with Miniserver / Tree Extension |
|---|
| Wire cross-section |
Connection Cable: 0.75mm² / AWG18 Connection Terminals: 0.14 … 4mm² / AWG24 … 12 |
|---|---|
| Stripping length |
Connection Cable: 11mm / 0.43" Connection Terminals: 11mm / 0.43" |
| Temperature resistance |
Connection Cable: max. 70°C / 158°F Connection Terminals: max. 85°C / 185°F |
| Colour temperature | typ. 3000k (warm white) |
|---|---|
| Luminous flux | typ. 975lm (warm white) |
| Colour rendering index (CRI) | min. 90, (R9 min. 50) |
| Beam angle |
RGB 120° WW 38° |
| Unified glare rating (UGR) | — |
| Colours | White: RAL 9003 |
|---|---|
| Material | Steel and Plastic |
| Finish | Matte |
| Max. drop from ceiling to lower edge of pendant | 2m |
| Safety class | IP20 |
|---|
| Položka | Množství |
|---|---|
| Kabel potažený tkaninou (2 m) | 1x |
| WAGO svorky | 4 |
| Šrouby s hmoždinkami | 2 |
| Rukavice | 2 |
| Příbalový leták | 1x |
Vaše hodnocení nelze odeslat
Nahlásit komentář
Zpráva odeslána
Váš podnět nelze odeslat
Napište svůj názor
Zkontrolovat před odesláním
Vaši recenzi nelze odeslat
Kód: 100232
Značka: Loxone
Kód: 100586
Značka: Loxone
Kód: 100734
Značka: Loxone
Kód: 200154
Značka: Loxone
Kód: 200358
Značka: Loxone
Kód: 200136
Značka: Loxone
Kód: 100550
Značka: Loxone
Kód: 100186
Značka: Loxone
Kód: 610159
Značka: Loxone
Kód: 200511
Značka: Loxone
Kód: 000323
Značka: Loxone
Kód: 100611
Značka: Loxone
Kód: 000477
Značka: Loxone
Kód: 610073
Značka: Loxone
Kód: 100189
Značka: Loxone
Kód: 200112
Značka: Loxone
Kód: 100637
Značka: Loxone
Kód: 100335
Značka: Loxone
Kód: 100512
Značka: Loxone
Kód: 100218
Značka: Loxone
Závěsné světlo RGBW Tree je závěsné svítidlo, které kombinuje barevné světlo a teplé bílé světlo. Ovládání a stmívání je řízeno přímo prostřednictvím rozhraní Tree.
Funkce:
check_circle
check_circle