Kód: 100185
Značka: Loxone
Kód: 100185
Značka: Loxone
Air Tree Pasivni reproduktory Montaz Klima Aktivni reproduktory Přístup Link Cidla Měříč (elektroměry) PWM Stínění NFC Zabezpečení Dimmer Pro Nano Cloudové služby Napajeni (zdroje) Wallbox SD karty Kabeláž Antény Miniserver
S magnetickou čtečkou iButton vytvoříte vašim zákazníkům inteligentní přístupové řešení na bázi technologie 1-Wire.
Vlastnosti:
Technické detaily:
| Max voltage on reader's contact | 12 V |
|---|---|
| Max. LED supply voltage | 1.8 V |
| Max. current consumption | 25 mA |
| Temperature | -40 … 85 °C / -40 … 185 °F |
|---|---|
| Humidity | max. 70 % |
| specification_name.enviroment | Residential, commercial and lightly industrial |
| Installation | Not suitable for use in harsh environmental conditions. |
| Case material | Chromium plated steel |
|---|---|
| Ring material | Ferrite steel + Cu + Ni + Cr+3 |
| Signal joint material | Brass + Ni + Cr+3 |
| Položka | Množství |
|---|---|
| Plochá matice M20 | 1x |
| Těsnicí kroužek | 1x |
Vaše hodnocení nelze odeslat
Nahlásit komentář
Zpráva odeslána
Váš podnět nelze odeslat
Napište svůj názor
Zkontrolovat před odesláním
Vaši recenzi nelze odeslat
Kód: 610028
Značka: Loxone
Kód: 000833
Značka: Loxone
Kód: 100510
Značka: Loxone
Kód: 200422
Značka: Loxone
Kód: 100286
Značka: Loxone
Kód: 100120
Značka: Loxone
Kód: 200513
Značka: Loxone
Kód: 100341
Značka: Loxone
Kód: 100875
Značka: Loxone
Kód: 200277
Značka: Loxone
Kód: 100186
Značka: Loxone
Kód: 100495
Značka: Loxone
Kód: 000373
Značka: Loxone
Kód: 610109
Značka: Loxone
Kód: 100222
Značka: Loxone
Kód: 100014
Značka: Loxone
Kód: 200064
Značka: Loxone
Kód: 200070
Značka: Loxone
S magnetickou čtečkou iButton vytvoříte vašim zákazníkům inteligentní přístupové řešení na bázi technologie 1-Wire.
Vlastnosti:
Technické detaily:
check_circle
check_circle