Kód: 100185
Značka: Loxone
Kód: 100185
Značka: Loxone
Air Tree Pasivni reproduktory Montaz Klima Aktivni reproduktory Přístup Link Cidla Měříč (elektroměry) PWM Stínění NFC Zabezpečení Dimmer Pro Nano Cloudové služby Napajeni (zdroje) Wallbox SD karty Kabeláž Antény Miniserver
Jemné stereo tóny nebo drtivý zvuk domácího kina: SIGNUM 90 zvládá tiché i hlasité pasáže s absolutní jistotou. Díky výkonným dvojitým basovým reproduktorům, zvukově neutrálnímu středobasovému reproduktoru a prémiovému výškovému reproduktoru zaručuje čistý zvukový zážitek – i ve velkých místnostech až do 50 metrů čtverečních.
| Speaker type | 3-way |
|---|---|
| Nominal and music power | 150/220 W |
| Frequency range | 27…32.000 Hz |
| Sensitivity | 90 dB |
| Tweeter type | RiCom-Sigma |
| Midrange | 180 mm Ø Titanium-PP |
| Woofer membrane material | Titanium-PP |
| Woofer Ø | 2 x 180 mm Ø |
| Principle | Bassreflex |
|---|---|
| Weight | 24.10 kg |
| Product dimensions | 105 x 19,5 x 34,7 cm |
|---|
| Položka | Množství |
|---|---|
| Přední mřížka | 1x |
| Uživatelský manuál | 1x |
| Záruční list | 1x |
Vaše hodnocení nelze odeslat
Nahlásit komentář
Zpráva odeslána
Váš podnět nelze odeslat
Napište svůj názor
Zkontrolovat před odesláním
Vaši recenzi nelze odeslat
Kód: 200287
Značka: Loxone
Kód: 100796
Značka: Loxone
Kód: 200113
Značka: Loxone
Kód: 000609
Značka: Loxone
Kód: 000462
Značka: Loxone
Kód: 100518
Značka: Loxone
Kód: 100567
Značka: Loxone
Kód: 610149
Značka: Loxone
Kód: 100863
Značka: Loxone
Kód: 100289
Značka: Loxone
Kód: 200064
Značka: Loxone
Kód: 200420
Značka: Loxone
Kód: 610055
Značka: Loxone
Kód: 200352
Značka: Loxone
Kód: 100609
Značka: Loxone
Kód: 100584
Značka: Loxone
Kód: 610028
Značka: Loxone
Kód: 610031
Značka: Loxone
Kód: 610034
Značka: Loxone
Kód: 610019
Značka: Loxone
Jemné stereo tóny nebo drtivý zvuk domácího kina: SIGNUM 90 zvládá tiché i hlasité pasáže s absolutní jistotou. Díky výkonným dvojitým basovým reproduktorům, zvukově neutrálnímu středobasovému reproduktoru a prémiovému výškovému reproduktoru zaručuje čistý zvukový zážitek – i ve velkých místnostech až do 50 metrů čtverečních.
check_circle
check_circle