Kód: 100185
Značka: Loxone
Kód: 100185
Značka: Loxone
Air Tree Pasivni reproduktory Montaz Klima Aktivni reproduktory Přístup Link Cidla Měříč (elektroměry) PWM Stínění NFC Zabezpečení Dimmer Pro Nano Cloudové služby Napajeni (zdroje) Wallbox SD karty Kabeláž Antény Miniserver
SIGNUM PHASE 2 je skutečný univerzál. Ať už ho použijete pro stereo nebo surround zvuk, na stěně, na skříňce nebo v regálu, SIGNUM PHASE 2 vždy splní vaše očekávání. Aby zvládl i vyšší hlasitosti, je vynikající výškový reproduktor RiCom Sigma doplněn rovnou dvěma basovými měniči. Pro dokonalou reprodukci nejhlubších oktáv doporučujeme doplnit sestavu subwooferem quadral QUBE.
| Speaker type | 2-way |
|---|---|
| Nominal and music power | 100/150 W |
| Frequency range | 54…32.000 Hz |
| Crossover frequency | 2.400 Hz |
| Sensitivity | 90 dB |
| Nominal impedance | 4 Ohm |
| Tweeter type | RiCom-Sigma |
| Woofer membrane material | Titanium-PP |
| Woofer Ø | 2x 155 mm Ø |
| Principle | closed |
|---|---|
| Weight | 6,0 kg |
| Product dimensions | 44,4 x 18,5 x 12 cm |
|---|
| Položka | Množství |
|---|---|
| Záruční list | 1x |
| Uživatelský manuál | 1x |
| Přední mřížka | 1x |
Vaše hodnocení nelze odeslat
Nahlásit komentář
Zpráva odeslána
Váš podnět nelze odeslat
Napište svůj názor
Zkontrolovat před odesláním
Vaši recenzi nelze odeslat
Kód: 610161
Značka: Loxone
Kód: 100494
Značka: Loxone
Kód: 100483
Značka: Loxone
Kód: 100287
Značka: Loxone
Kód: 200505
Značka: Loxone
Kód: 610029
Značka: Loxone
Kód: 610008
Značka: Loxone
Kód: 100874
Značka: Loxone
Kód: 100474
Značka: Loxone
Kód: 610172
Značka: Loxone
Kód: 100520
Značka: Loxone
Kód: 000564
Značka: Loxone
Kód: 200395
Značka: Loxone
Kód: 200537
Značka: Loxone
Kód: 200077
Značka: Loxone
Kód: 100141
Značka: Loxone
Kód: 610028
Značka: Loxone
Kód: 610031
Značka: Loxone
Kód: 610034
Značka: Loxone
Kód: 610037
Značka: Loxone
Kód: 610001
Značka: Loxone
SIGNUM PHASE 2 je skutečný univerzál. Ať už ho použijete pro stereo nebo surround zvuk, na stěně, na skříňce nebo v regálu, SIGNUM PHASE 2 vždy splní vaše očekávání. Aby zvládl i vyšší hlasitosti, je vynikající výškový reproduktor RiCom Sigma doplněn rovnou dvěma basovými měniči. Pro dokonalou reprodukci nejhlubších oktáv doporučujeme doplnit sestavu subwooferem quadral QUBE.
check_circle
check_circle