Kód: 100185
Značka: Loxone
Kód: 100185
Značka: Loxone
Air Tree Pasivni reproduktory Montaz Klima Aktivni reproduktory Přístup Link Cidla Měříč (elektroměry) PWM Stínění NFC Zabezpečení Dimmer Pro Nano Cloudové služby Napajeni (zdroje) Wallbox SD karty Kabeláž Antény Miniserver
Pokud hledáte reproduktor pro menší místnosti nebo pro surround sestavu, SIGNUM 20 je tou správnou volbou. Kompaktní regálový reproduktor má vše, čím se vyznačuje celá rodina produktů SIGNUM: konturovaný základ a křišťálově čisté podtóny, prostorovost, vysoká dynamika a talent odhalit všechny detaily i při tiché hudbě.
Cena se vztahuje na jednu sadu (dva kusy)!
| Speaker type | 2-way |
|---|---|
| Nominal and music power | 60/90 W |
| Frequency range | 42…32.000Hz |
| Crossover frequency | 3.200 Hz |
| Sensitivity | 85dB |
| Nominal impedance | 4 Ohm |
| Tweeter type | RiCom-Sigma |
| Woofer membrane material | Titanium-PP |
| Woofer Ø | 155 mm Ø |
| Principle | closed |
|---|---|
| Weight | 6.54 kg |
| Product dimensions | 30 x 17 x 26 cm |
|---|
| Položka | Množství |
|---|---|
| Přední mřížka | 1x |
| Uživatelský manuál | 1x |
| Samolepicí gumové nožičky | 1x |
| Záruční list | 1x |
Vaše hodnocení nelze odeslat
Nahlásit komentář
Zpráva odeslána
Váš podnět nelze odeslat
Napište svůj názor
Zkontrolovat před odesláním
Vaši recenzi nelze odeslat
Kód: 100457
Značka: Loxone
Kód: 200469
Značka: Loxone
Kód: 200301
Značka: Loxone
Kód: 100567
Značka: Loxone
Kód: 200486
Značka: Loxone
Kód: 000601
Značka: Loxone
Kód: 100583
Značka: Loxone
Kód: 200360
Značka: Loxone
Kód: 100747
Značka: Loxone
Kód: 100785
Značka: Loxone
Kód: 000242
Značka: Loxone
Kód: 200280
Značka: Loxone
Kód: 000802
Značka: Loxone
Kód: 000819
Značka: Loxone
Kód: 000373
Značka: Loxone
Kód: 610028
Značka: Loxone
Kód: 610034
Značka: Loxone
Kód: 610037
Značka: Loxone
Kód: 610019
Značka: Loxone
Pokud hledáte reproduktor pro menší místnosti nebo pro surround sestavu, SIGNUM 20 je tou správnou volbou. Kompaktní regálový reproduktor má vše, čím se vyznačuje celá rodina produktů SIGNUM: konturovaný základ a křišťálově čisté podtóny, prostorovost, vysoká dynamika a talent odhalit všechny detaily i při tiché hudbě.
Cena se vztahuje na jednu sadu (dva kusy)!
check_circle
check_circle