Kód: 100185
Značka: Loxone
Kód: 100185
Značka: Loxone
Air Tree Pasivni reproduktory Montaz Klima Aktivni reproduktory Přístup Link Cidla Měříč (elektroměry) PWM Stínění NFC Zabezpečení Dimmer Pro Nano Cloudové služby Napajeni (zdroje) Wallbox SD karty Kabeláž Antény Miniserver
LOXONE Meteostanice Tree zaznamenává rychlost větru, intenzitu světla, déšť i teplotu. Vytváří tak spolehlivý základ pro ochranu budovy a její efektivní provoz.
| Power Supply | 10 ... 30VDC |
|---|---|
| Power consumption | typ. 0.06W, max. 1.5W (when rain sensor heating is on) |
| Power loss | max. 1.5W |
| Temperature | -30 ... 70°C / -22 ... 158°F |
| Wind detection range | 9 ... 145km/h / 5.6 ... 90mph |
| Brightness sensor range | 0 ... 188000lx |
| Rain sensor | with integrated heating |
| Loxone Tree | connection with Miniserver / Tree Extension |
|---|
| Wire cross-section | 0.08 ... 0.32mm² / AWG28 ... 22 |
|---|---|
| Stripping length | 3.5mm / 0.14" |
| Temperature resistance | -40 … 125°C / -40 … 257°F |
| Colours | White: RAL 9003 |
|---|---|
| Finish | Matte |
| Net weight | 214 g |
|---|---|
| Total weight | 350 g |
| Product dimensions | 262x120x90mm / 10.31x4.72x3.54” (LxWxH) |
| Product dimensions drawing |
|
| Pack size | 269x192x77mm / 10.59x7.56x3.03” (LxWxH) |
| Safety class | IP44 |
|---|
| Položka | Množství |
|---|---|
| Předplatné Weather Service na 10 let | 1x |
| Instalační sada | 1x |
| Držák kombinující uchycení na zeď či tyč | 1x |
| Příbalový leták | 1x |
Vaše hodnocení nelze odeslat
Nahlásit komentář
Zpráva odeslána
Váš podnět nelze odeslat
Napište svůj názor
Zkontrolovat před odesláním
Vaši recenzi nelze odeslat
Kód: 000614
Značka: Loxone
Kód: 610152
Značka: Loxone
Kód: 100808
Značka: Loxone
Kód: 200319
Značka: Loxone
Kód: 610051
Značka: Loxone
Kód: 100461
Značka: Loxone
Kód: 100503
Značka: Loxone
Kód: 000065
Značka: Loxone
Kód: 200291
Značka: Loxone
Kód: 100492
Značka: Loxone
Kód: 610074
Značka: Loxone
Kód: 200308
Značka: Loxone
Kód: 200020
Značka: Loxone
Kód: 100158
Značka: Loxone
Kód: 200541
Značka: Loxone
Kód: 100784
Značka: Loxone
Kód: 100637
Značka: Loxone
Kód: 100335
Značka: Loxone
Kód: 100512
Značka: Loxone
Kód: 000598
Značka: Loxone
Kód: 000498
Značka: Loxone
Kód: 100218
Značka: Loxone
Kód: 000514
Značka: Loxone
LOXONE Meteostanice Tree zaznamenává rychlost větru, intenzitu světla, déšť i teplotu. Vytváří tak spolehlivý základ pro ochranu budovy a její efektivní provoz.
check_circle
check_circle