Kód: 100185
Značka: Loxone
Kód: 100185
Značka: Loxone
Air Tree Pasivni reproduktory Montaz Klima Aktivni reproduktory Přístup Link Cidla Měříč (elektroměry) PWM Stínění NFC Zabezpečení Dimmer Pro Nano Cloudové služby Napajeni (zdroje) Wallbox SD karty Kabeláž Antény Miniserver
M-Bus Extension je M-Bus master pro montáž na DIN lištu. Umožňuje odečet až 30 zařízení M-Bus, jako jsou měřiče plyny, vody energie metr. Odečtené hodnoty lze použít pro řízení spotřeby energie, sběr dat o spotřebě a mnoho dalšího.
Funkce:
| Supply voltage | 20 … 28 VDC |
|---|---|
| Power consumption |
0.6 W (no bus load) 2.9 W (incl. 45 mA bus load) |
| Power loss at max. load | 1.3 W (at 45 mA bus load) |
| Loxone Link | Connection with Miniserver |
|---|---|
| M-Bus |
M-Bus devices: max. 30 devices Bus length: max. 100 m Bus topologies: Bus, Line, Star, Tree Baud rate: 300 ... 9600 bd (adjustable) Bus voltage: High: 36 V, Low: 24 V Bus load: max. 45 mA / 30 unit loads, lmax: 145 mA (45 mA + 100 mA margin) |
| Temperature | -40 … 70 °C / -40 … 158 °F |
|---|---|
| Humidity | max. 95 % r.H. (non-condensing) |
| Ingress protection | IP20 |
| Terminal type |
24 VDC & LOXONE Link Interface DG220B FMC 0.5 |
|---|---|
| Wire cross-section |
0.25 … 0.8 mm² / AWG 23 … 18 0.14 … 0.5 mm² / AWG 26 … 20 |
| Stripping length |
5 mm / 0.2" 7 mm / 0.28" |
| Temperature resistance |
-40 … 105 °C / -40 … 221 °F -40 … 70 °C / -40 … 158 °F |
| Mounting type | DIN rail according to EN 50022, 35 mm |
|---|---|
| Colours | Black: RAL 9005 |
| Finish | Matte |
| Standards | EN 13757 |
|---|
| Položka | Množství |
|---|---|
| Příbalový leták | 1x |
Vaše hodnocení nelze odeslat
Nahlásit komentář
Zpráva odeslána
Váš podnět nelze odeslat
Napište svůj názor
Zkontrolovat před odesláním
Vaši recenzi nelze odeslat
Kód: 100313
Značka: Loxone
Kód: 100222
Značka: Loxone
Kód: 200348
Značka: Loxone
Kód: 610173
Značka: Loxone
Kód: 610069
Značka: Loxone
Kód: 200491
Značka: Loxone
Kód: 000269
Značka: Loxone
Kód: 610070
Značka: Loxone
Kód: 200302
Značka: Loxone
Kód: 610055
Značka: Loxone
Kód: 200281
Značka: Loxone
Kód: 100734
Značka: Loxone
Kód: 100617
Značka: Loxone
Kód: 100012
Značka: Loxone
Kód: 200521
Značka: Loxone
Kód: 000810
Značka: Loxone
Kód: 200300
Značka: Loxone
Kód: 200301
Značka: Loxone
Kód: 100335
Značka: Loxone
Kód: 100512
Značka: Loxone
Kód: 000604
Značka: Loxone
M-Bus Extension je M-Bus master pro montáž na DIN lištu. Umožňuje odečet až 30 zařízení M-Bus, jako jsou měřiče plyny, vody energie metr. Odečtené hodnoty lze použít pro řízení spotřeby energie, sběr dat o spotřebě a mnoho dalšího.
Funkce:
check_circle
check_circle