Kód: 100185
Značka: Loxone
Kód: 100185
Značka: Loxone
Air Tree Pasivni reproduktory Montaz Klima Aktivni reproduktory Přístup Link Cidla Měříč (elektroměry) PWM Stínění NFC Zabezpečení Dimmer Pro Nano Cloudové služby Napajeni (zdroje) Wallbox SD karty Kabeláž Antény Miniserver
Komfortní senzor Air se používá k měření teploty a vlhkosti v místnostech.
| Power Supply | 9 ... 28VDC or 2x 1.5V AAA batteries |
|---|---|
| Power consumption |
battery: typ. 0.02mW, max. 0.050W external power supply: typ. 0.065W, max. 0.085W |
| Power loss | max. 0.085W |
| Battery lifetime | up to 2 years |
| Ambient temperature | -20 ... 55°C / -4 ... 131°F |
| Temperature detection range | -40 … 125°C / -40 … 257°F; +/- 0.5°C / 0.9°F |
| Humidity detection range | 0 … 100% r.H. +/- 2%, (non condensing) |
| Loxone Air |
868MHz (SRD Band Europe), 4 channels available max. Power 15.1mW e.r.p. 915MHz (ISM Band Region 2), 10 channels available max. Power 13.2mW internal antenna |
|---|
| Wire cross-section | 0.25 … 0.8 mm² / AWG 23 … 18 |
|---|---|
| Stripping length | 5 mm / 0.2” |
| Temperature resistance | -40 … 105 °C / -40 … 221 °F |
| Colours | White: RAL 9003 |
|---|---|
| Finish | Matte |
| Safety class | IP20 |
|---|
| Položka | Množství |
|---|---|
| Včetně rámečku | 1x |
| Baterie AAA | 2 |
| Nástěnný držák | 1x |
| Stojící rámeček | 1x |
Vaše hodnocení nelze odeslat
Nahlásit komentář
Zpráva odeslána
Váš podnět nelze odeslat
Napište svůj názor
Zkontrolovat před odesláním
Vaši recenzi nelze odeslat
Kód: 000590
Značka: Loxone
Kód: 200151
Značka: Loxone
Kód: 000563
Značka: Loxone
Kód: 610032
Značka: Loxone
Kód: 200416
Značka: Loxone
Kód: 200280
Značka: Loxone
Kód: 000567
Značka: Loxone
Kód: 100187
Značka: Loxone
Kód: 100857
Značka: Loxone
Kód: 100286
Značka: Loxone
Kód: 000456
Značka: Loxone
Kód: 200521
Značka: Loxone
Kód: 100515
Značka: Loxone
Kód: 000384
Značka: Loxone
Kód: 200490
Značka: Loxone
Kód: 100114
Značka: Loxone
Kód: 100512
Značka: Loxone
Kód: 200277
Značka: Loxone
Kód: 000321
Značka: Loxone
Komfortní senzor Air se používá k měření teploty a vlhkosti v místnostech.
check_circle
check_circle