Kód: 100185
Značka: Loxone
Kód: 100185
Značka: Loxone
Air Tree Pasivni reproduktory Montaz Klima Aktivni reproduktory Přístup Link Cidla Měříč (elektroměry) PWM Stínění NFC Zabezpečení Dimmer Pro Nano Cloudové služby Napajeni (zdroje) Wallbox SD karty Kabeláž Antény Miniserver
AURUM VULKAN 9 je ideální pro špičkový stereo poslech i pro intenzivní zážitky v domácím kině. Stejně jako větší model TITAN má i VULKAN výškový a středový reproduktor uspořádaný v D’Appolito konfiguraci, která zajišťuje harmonický zvukový projev. Tento dojem ještě umocňuje tlaková komora se dvěma 235mm reproduktory quadral ALTIMA®, které dodávají zvuku mohutnou sílu.
Prodlužte si záruku na zakoupený reproduktor AURUM až na 10 let. Kontaktujte info@quadral.com. K podmínkám >
| Speaker type | 3-way |
|---|---|
| Principle | Pressure chamber |
| Nominal and music power | 350/600 W |
| Frequency range | 21…65.000 Hz |
| Crossover frequency | 220/3.000 Hz |
| Nominal impedance | 4 Ohm |
| Tweeter type | quadral quSENSE® 70mm Aluminium ribbon |
| Woofer membrane material | quadral ALTIMA® |
| Woofer Ø | 2x 235 mm Ø |
| Sensitivity | 88dB |
|---|---|
| Midrange | 2x 155 mm Ø ALTIMA® |
| Weight | 54,9 kg |
| Product dimensions | 120 x 28 x 46 cm |
|---|
| Položka | Množství |
|---|---|
| Záruční list | 1x |
| Samolepicí filcové podložky | 1x |
| Uživatelský manuál | 1x |
| Přední mřížka | 1x |
| Propojka pro svorkovnici | 1x |
Vaše hodnocení nelze odeslat
Nahlásit komentář
Zpráva odeslána
Váš podnět nelze odeslat
Napište svůj názor
Zkontrolovat před odesláním
Vaši recenzi nelze odeslat
Kód: 100622
Značka: Loxone
Kód: 100540
Značka: Loxone
Kód: 000608
Značka: Loxone
Kód: 200054
Značka: Loxone
Kód: 100542
Značka: Loxone
Kód: 200161
Značka: Loxone
Kód: 610030
Značka: Loxone
Kód: 200099
Značka: Loxone
Kód: 100509
Značka: Loxone
Kód: 100182
Značka: Loxone
Kód: 100488
Značka: Loxone
Kód: 100189
Značka: Loxone
Kód: 200012
Značka: Loxone
Kód: 100863
Značka: Loxone
Kód: 610070
Značka: Loxone
Kód: 610068
Značka: Loxone
AURUM VULKAN 9 je ideální pro špičkový stereo poslech i pro intenzivní zážitky v domácím kině. Stejně jako větší model TITAN má i VULKAN výškový a středový reproduktor uspořádaný v D’Appolito konfiguraci, která zajišťuje harmonický zvukový projev. Tento dojem ještě umocňuje tlaková komora se dvěma 235mm reproduktory quadral ALTIMA®, které dodávají zvuku mohutnou sílu.
Prodlužte si záruku na zakoupený reproduktor AURUM až na 10 let. Kontaktujte info@quadral.com. K podmínkám >
check_circle
check_circle