Kód: 100185
Značka: Loxone
Kód: 100185
Značka: Loxone
Air Tree Pasivni reproduktory Montaz Klima Aktivni reproduktory Přístup Link Cidla Měříč (elektroměry) PWM Stínění NFC Zabezpečení Dimmer Pro Nano Cloudové služby Napajeni (zdroje) Wallbox SD karty Kabeláž Antény Miniserver
LOXONE Touch Surface Tree nabízí šest dotykových bodů pro ovládání klíčových funkcí místnosti. Při dotyku se aktivuje světelná indikace pomocí LED a zvukové kliknutí jako akustická odezva. Zařízení lze instalovat pod nevodivý povrch o tloušťce až 30 mm, přičemž detekce dotyku probíhá skrz materiál. Lze využít materiály jako kámen, dřevo, keramika nebo sklo.
| Supply voltage | 9 … 28 V DC |
|---|---|
| Power consumption | typ. 0.065 W, max. 0.116 W |
| Power loss at max. load | 0.133 W |
| Loxone Tree | Connection with Miniserver / Tree Extension |
|---|
| Touch points (6) | capacitive touch detection |
|---|---|
| Click feedback | Yes |
| Temperature | -20 … 70 °C / -4 … 158 °F |
|---|---|
| Humidity | max. 95 % r.H. (non-condensing) |
| Ingress protection | IP20 |
| Terminal type | DG220B |
|---|---|
| Wire cross-section | 0.28 … 0.8 mm² / AWG 23 … 18 |
| Stripping length | 5 … 6 mm / 0.2 … 0.24” |
| Temperature resistance | -40 … 105 °C / -40 … 221 °F |
| Colours | White: RAL 9003 |
|---|---|
| Finish | Matte |
| Surface material | Stone, Wood, Ceramic or Glass – Please note that this product will not work with conductive materials. max. 30mm / 1.18” |
| Položka | Množství |
|---|---|
| Samolepka na dotykovou plochu | 1x |
| Optická vlákna pro osvětlení | 6 |
| Pokyny pro optická vlákna | 1x |
| Příbalový leták | 1x |
Vaše hodnocení nelze odeslat
Nahlásit komentář
Zpráva odeslána
Váš podnět nelze odeslat
Napište svůj názor
Zkontrolovat před odesláním
Vaši recenzi nelze odeslat
Kód: 100675
Značka: Loxone
Kód: 100493
Značka: Loxone
Kód: 100609
Značka: Loxone
Kód: 100286
Značka: Loxone
Kód: 200050
Značka: Loxone
Kód: 200035
Značka: Loxone
Kód: 100181
Značka: Loxone
Kód: 610034
Značka: Loxone
Kód: 100795
Značka: Loxone
Kód: 000583
Značka: Loxone
Kód: 200497
Značka: Loxone
Kód: 100504
Značka: Loxone
Kód: 610070
Značka: Loxone
Kód: 200515
Značka: Loxone
Kód: 000613
Značka: Loxone
Kód: 000804
Značka: Loxone
Kód: 100637
Značka: Loxone
Kód: 100512
Značka: Loxone
Kód: 000388
Značka: Loxone
Kód: 100218
Značka: Loxone
LOXONE Touch Surface Tree nabízí šest dotykových bodů pro ovládání klíčových funkcí místnosti. Při dotyku se aktivuje světelná indikace pomocí LED a zvukové kliknutí jako akustická odezva. Zařízení lze instalovat pod nevodivý povrch o tloušťce až 30 mm, přičemž detekce dotyku probíhá skrz materiál. Lze využít materiály jako kámen, dřevo, keramika nebo sklo.
check_circle
check_circle