Kód: 100185
Značka: Loxone
Kód: 100185
Značka: Loxone
Air Tree Pasivni reproduktory Montaz Klima Aktivni reproduktory Přístup Link Cidla Měříč (elektroměry) PWM Stínění NFC Zabezpečení Dimmer Pro Nano Cloudové služby Napajeni (zdroje) Wallbox SD karty Kabeláž Antény Miniserver
Sada tří klešťových proudových transformátorů určených pro použití s LOXONE CT Elektroměrem 40 mA Tree. Lze je snadno připevnit na jednotlivé fáze. Díky jmenovitému primárnímu proudu 25 A a otvoru o průměru 10 mm jsou vhodné pro domovní přípojky a monitorování spotřebičů na úrovni jednotlivých zařízení.
| Rated primary current | 25 A |
|---|---|
| Rated secondary current | 40 mA |
| Accuracy class | 3 |
| Rated load | 3.9 Ohm |
| Operating frequency | 50/60 Hz |
| Linear measurement range | 5 ... 120 % of rated primary current |
| Ratio error at rated primary | ± 1.0% |
| Phase error at rated primary | — |
| Power frequency withstand voltage | 4 000 V / 10 s, 1 mA |
|---|---|
| Open circuit protective voltage | 6 ... 8 V |
| Insulation resistance | 100 MOhm @ 500 VDC |
| Enclosure flame retardant rating | UL 94-V0 |
| Temperature | -40 … 55 °C / -40 … 131 °F |
|---|---|
| Storage temperature | -40 … 85 °C / -40 … 185 °F |
| Humidity | max. 95 % r.H. (non-condensing) |
| Ingress protection | IP40 |
| Atmospheric pressure condition | 70 … 106 kpa |
| Wire cross-section | 0.5 mm² / AWG 22 |
|---|---|
| Length | 5 m (trimmable to 1 m) |
| Termination | tinned wire ends (5 … 10 mm) |
| Certifications | UL E549933 |
|---|
| Položka | Množství |
|---|---|
| Příbalový leták | 1x |
Vaše hodnocení nelze odeslat
Nahlásit komentář
Zpráva odeslána
Váš podnět nelze odeslat
Napište svůj názor
Zkontrolovat před odesláním
Vaši recenzi nelze odeslat
Kód: 100490
Značka: Loxone
Kód: 100401
Značka: Loxone
Kód: 610073
Značka: Loxone
Kód: 100575
Značka: Loxone
Kód: 610109
Značka: Loxone
Kód: 100751
Značka: Loxone
Kód: 100747
Značka: Loxone
Kód: 000392
Značka: Loxone
Kód: 200499
Značka: Loxone
Kód: 100726
Značka: Loxone
Kód: 100516
Značka: Loxone
Kód: 100795
Značka: Loxone
Kód: 100808
Značka: Loxone
Kód: 610051
Značka: Loxone
Kód: 100286
Značka: Loxone
Kód: 000580
Značka: Loxone
Kód: 100680
Značka: Loxone
Kód: 100679
Značka: Loxone
Kód: 100678
Značka: Loxone
Sada tří klešťových proudových transformátorů určených pro použití s LOXONE CT Elektroměrem 40 mA Tree. Lze je snadno připevnit na jednotlivé fáze. Díky jmenovitému primárnímu proudu 25 A a otvoru o průměru 10 mm jsou vhodné pro domovní přípojky a monitorování spotřebičů na úrovni jednotlivých zařízení.
check_circle
check_circle