Kód: 100185
Značka: Loxone
Kód: 100185
Značka: Loxone
Air Tree Pasivni reproduktory Montaz Klima Aktivni reproduktory Přístup Link Cidla Měříč (elektroměry) PWM Stínění NFC Zabezpečení Dimmer Pro Nano Cloudové služby Napajeni (zdroje) Wallbox SD karty Kabeláž Antény Miniserver
LOXONE Touch Pure for Nano je tlačítko určené pro připojení k LOXONE Nano IO Air nebo Nano Dimmer Air. Nabízí pět dotykových bodů pro ovládání nejdůležitějších funkcí v místnosti. Při dotyku vydá zvukové kliknutí jako akustické odezvu. Orientační světlo umožňuje rozpoznat zařízení ve tmě.
Pro nejlepší uživatelský zážitek ve vašich projektech doporučujeme: Od teď sázejte na nový Touch Pure for Nano. Přepracovaný design zajišťuje intuitivní ovládání a dokonale ladí s moderními interiéry.
| Power Supply | via Nano IO Air / Nano Dimmer Air |
|---|---|
| Temperature | -20 … 70°C / -4 … 158°F |
| Touch points | 5 touch points, capacitive touch detection |
| Recommended mounting height | 135cm / 53.15” |
| Humidity | max. 95% r.H. (non condensing) |
|---|
| Click feedback | Yes |
|---|
| Colours |
Anthracite: RAL7016 - Part No. 100209 White: RAL9003 - Part No. 100207 |
|---|---|
| Finish | Matte |
| Net weight | 108 g |
|---|---|
| Total weight | 127 g |
| Product dimensions | 90x90x23mm / 3.54x3.54x0.9” (LxWxH) |
| Product dimensions drawing |
|
| Pack size | 105x99.5x29mm / 4.13x3.92x1.14” (LxWxH) |
| Safety class | IP40 |
|---|
| Položka | Množství |
|---|---|
| Montážní rámeček | 1x |
| Příbalový leták | 1x |
Vaše hodnocení nelze odeslat
Nahlásit komentář
Zpráva odeslána
Váš podnět nelze odeslat
Napište svůj názor
Zkontrolovat před odesláním
Vaši recenzi nelze odeslat
Kód: 200511
Značka: Loxone
Kód: 200469
Značka: Loxone
Kód: 100621
Značka: Loxone
Kód: 100806
Značka: Loxone
Kód: 100803
Značka: Loxone
Kód: 200540
Značka: Loxone
Kód: 100496
Značka: Loxone
Kód: 100667
Značka: Loxone
Kód: 200289
Značka: Loxone
Kód: 200417
Značka: Loxone
Kód: 200077
Značka: Loxone
Kód: 100177
Značka: Loxone
Kód: 100590
Značka: Loxone
Kód: 000064
Značka: Loxone
Kód: 200171
Značka: Loxone
Kód: 100512
Značka: Loxone
Kód: 100336
Značka: Loxone
Kód: 100212
Značka: Loxone
Kód: 100153
Značka: Loxone
LOXONE Touch Pure for Nano je tlačítko určené pro připojení k LOXONE Nano IO Air nebo Nano Dimmer Air. Nabízí pět dotykových bodů pro ovládání nejdůležitějších funkcí v místnosti. Při dotyku vydá zvukové kliknutí jako akustické odezvu. Orientační světlo umožňuje rozpoznat zařízení ve tmě.
Pro nejlepší uživatelský zážitek ve vašich projektech doporučujeme: Od teď sázejte na nový Touch Pure for Nano. Přepracovaný design zajišťuje intuitivní ovládání a dokonale ladí s moderními interiéry.
check_circle
check_circle