Kód: 100185
Značka: Loxone
Kód: 100185
Značka: Loxone
Air Tree Pasivni reproduktory Montaz Klima Aktivni reproduktory Přístup Link Cidla Měříč (elektroměry) PWM Stínění NFC Zabezpečení Dimmer Pro Nano Cloudové služby Napajeni (zdroje) Wallbox SD karty Kabeláž Antény Miniserver
Sada tří klešťových proudových transformátorů určených pro použití s LOXONE CT Elektroměrem 40 mA Tree, které lze snadno připevnit na jednotlivé fáze. S primárním proudem 100 A a otvorem 16 mm jsou vhodné pro připojení k domácí rozvodné síti i pro komerční instalace.
Vlastnosti:
| Rated primary current | 100 A |
|---|---|
| Rated secondary current | 40 mA |
| Accuracy class | 0.5 |
| Rated load | 3.9 Ohm |
| Operating frequency | 50/60 Hz |
| Linear measurement range | 5 ... 120 % of rated primary current |
| Ratio error at rated primary | ± 0.5% |
| Phase error at rated primary | < 60' |
| Power frequency withstand voltage | 4 000 V / 10 s, 1 mA |
|---|---|
| Insulation resistance | 100 MOhm @ 500 VDC |
| Enclosure flame retardant rating | UL 94-V0 |
| Open circuit protective voltage | 6 ... 8 V |
| Temperature | -40 … 55 °C / -40 … 131 °F |
|---|---|
| Storage temperature | -40 … 85 °C / -40 … 185 °F |
| Humidity | max. 95 % r.H. (non-condensing) |
| Ingress protection | IP40 |
| Atmospheric pressure condition | 70 … 106 kpa |
| Wire cross-section | 0.5 mm² / AWG 22 |
|---|---|
| Length | 5 m (trimmable to 1 m) |
| Termination | tinned wire ends (5 … 10 mm) |
| Certifications | UL E549933 |
|---|
| Položka | Množství |
|---|---|
| Příbalový leták | 1x |
Vaše hodnocení nelze odeslat
Nahlásit komentář
Zpráva odeslána
Váš podnět nelze odeslat
Napište svůj názor
Zkontrolovat před odesláním
Vaši recenzi nelze odeslat
Kód: 100486
Značka: Loxone
Kód: 100591
Značka: Loxone
Kód: 200523
Značka: Loxone
Kód: 200520
Značka: Loxone
Kód: 100008
Značka: Loxone
Kód: 100038
Značka: Loxone
Kód: 100661
Značka: Loxone
Kód: 200516
Značka: Loxone
Kód: 100549
Značka: Loxone
Kód: 200486
Značka: Loxone
Kód: 200395
Značka: Loxone
Kód: 100465
Značka: Loxone
Kód: 100284
Značka: Loxone
Kód: 100681
Značka: Loxone
Kód: 100679
Značka: Loxone
Kód: 100678
Značka: Loxone
Sada tří klešťových proudových transformátorů určených pro použití s LOXONE CT Elektroměrem 40 mA Tree, které lze snadno připevnit na jednotlivé fáze. S primárním proudem 100 A a otvorem 16 mm jsou vhodné pro připojení k domácí rozvodné síti i pro komerční instalace.
Vlastnosti:
check_circle
check_circle