Kód: 100185
Značka: Loxone
Kód: 100185
Značka: Loxone
Air Tree Pasivni reproduktory Montaz Klima Aktivni reproduktory Přístup Link Cidla Měříč (elektroměry) PWM Stínění NFC Zabezpečení Dimmer Pro Nano Cloudové služby Napajeni (zdroje) Wallbox SD karty Kabeláž Antény Miniserver
Příložný LED Spot RGBW Tree s teplým bílým a barevným světlem se ovládá přes technologii LOXONE Tree. Díky tomu není potřeba žádný další stmívač. Upevňovací magnety zajišťují snadnou montáž a spot vyniká dlouhou životností přes 25 000 provozních hodin.
| Supply voltage | 21.6 … 25.2 VDC |
|---|---|
| Power consumption | Standby: |
| Dimming range | 0 ... 100% |
| PWM frequency | 400Hz |
| Energy efficiency (EU) 2017/1369 | G |
| Temperature | -40 ... 55°C / -40 ... 131°F |
|---|---|
| Humidity | max. 95 % r.H. (non-condensing) |
| Colour temperature | typ. 3000k (warm white) |
|---|---|
| Luminous flux | typ. 525lm (warm white) |
| Colour rendering index (CRI) | min. 90, (R9 min. 50) |
| Beam angle | RGBW 120° WW 38° |
| Unified glare rating (UGR) | — |
| Wire cross-section |
Connection Cables: 0.75mm² / AWG18 Connection Terminals: 0.14 … 4mm² / AWG24 … AWG12 |
|---|---|
| Stripping length |
Connection Cables: 5mm / 0.2" Connection Terminals: 11mm / 0.43" |
| Temperature resistance |
Connection Cables: max. 70°C / 158°F Connection Terminals: max. 85°C / 185°F |
| Length |
Connection Cables: 120mm / 4.72" Connection Terminals: - |
| Colours | White: RAL 9003 |
|---|---|
| Material | Aluminium and acrylic glass |
| Finish | Matte |
| Net weight | 369g |
|---|---|
| Total weight | 423 g |
| Product dimensions | D: 80mm (3.15'') H: 70mm (2.75'') |
| Product dimensions drawing |
|
| Pack size | 94x82x83.5mm / 3.70x3.23x3.29” (LxWxH) |
| Safety class | IP20 |
|---|
| Položka | Množství |
|---|---|
| Montážní sada s příručkou | 1x |
Vaše hodnocení nelze odeslat
Nahlásit komentář
Zpráva odeslána
Váš podnět nelze odeslat
Napište svůj názor
Zkontrolovat před odesláním
Vaši recenzi nelze odeslat
Kód: 100287
Značka: Loxone
Kód: 100565
Značka: Loxone
Kód: 200415
Značka: Loxone
Kód: 200048
Značka: Loxone
Kód: 100719
Značka: Loxone
Kód: 200501
Značka: Loxone
Kód: 610155
Značka: Loxone
Kód: 100786
Značka: Loxone
Kód: 100264
Značka: Loxone
Kód: 100606
Značka: Loxone
Kód: 100013
Značka: Loxone
Kód: 200517
Značka: Loxone
Kód: 100551
Značka: Loxone
Kód: 100804
Značka: Loxone
Kód: 100785
Značka: Loxone
Kód: 100275
Značka: Loxone
Kód: 100637
Značka: Loxone
Kód: 100335
Značka: Loxone
Kód: 100512
Značka: Loxone
Kód: 100218
Značka: Loxone
Příložný LED Spot RGBW Tree s teplým bílým a barevným světlem se ovládá přes technologii LOXONE Tree. Díky tomu není potřeba žádný další stmívač. Upevňovací magnety zajišťují snadnou montáž a spot vyniká dlouhou životností přes 25 000 provozních hodin.
check_circle
check_circle