Kód: 100185
Značka: Loxone
Kód: 100185
Značka: Loxone
Air Tree Pasivni reproduktory Montaz Klima Aktivni reproduktory Přístup Link Cidla Měříč (elektroměry) PWM Stínění NFC Zabezpečení Dimmer Pro Nano Cloudové služby Napajeni (zdroje) Wallbox SD karty Kabeláž Antény Miniserver
Sada tří klešťových proudových transformátorů určených pro použití s LOXONE CT Elektroměrem 1&5A Tree, které lze snadno připevnit na jednotlivé fáze. S primárním proudem 200 A a otvorem 24 mm jsou ideální pro komerční a průmyslové instalace.
Vlastnosti:
| Rated primary current | 200 A |
|---|---|
| Rated secondary current | 5 A |
| Accuracy class | 0.5 |
| Rated load | 1 VA |
| Operating frequency | 50/60 Hz |
| Linear measurement range | 5 ... 120 % of rated primary current |
| Ratio error at rated primary | ± 1.0% |
| Phase error at rated primary | — |
| Power frequency withstand voltage | 4 000 V / 10 s, 1 mA |
|---|---|
| Insulation resistance | 100 MOhm @ 500 VDC |
| Enclosure flame retardant rating | UL 94-V0 |
| Temperature | -40 … 70 °C / -40 … 158 °F |
|---|---|
| Storage temperature | -40 … 85 °C / -40 … 185 °F |
| Humidity | max. 85% r.H. (non-condensing) |
| Ingress protection | IP40 |
| Atmospheric pressure condition | 70 … 106 kpa |
| Wire cross-section | 1.5 mm² / AWG 16 |
|---|---|
| Length | 2 m |
| Termination | tinned wire ends (5 … 10 mm) |
| Certifications | US Only: UL E341727 |
|---|
| Položka | Množství |
|---|---|
| Příbalový leták | 1x |
Vaše hodnocení nelze odeslat
Nahlásit komentář
Zpráva odeslána
Váš podnět nelze odeslat
Napište svůj názor
Zkontrolovat před odesláním
Vaši recenzi nelze odeslat
Kód: 100012
Značka: Loxone
Kód: 100517
Značka: Loxone
Kód: 200203
Značka: Loxone
Kód: 200048
Značka: Loxone
Kód: 000819
Značka: Loxone
Kód: 100873
Značka: Loxone
Kód: 100661
Značka: Loxone
Kód: 610052
Značka: Loxone
Kód: 100188
Značka: Loxone
Kód: 100602
Značka: Loxone
Kód: 610158
Značka: Loxone
Kód: 100204
Značka: Loxone
Kód: 200510
Značka: Loxone
Kód: 610172
Značka: Loxone
Kód: 200514
Značka: Loxone
Kód: 100680
Značka: Loxone
Kód: 100681
Značka: Loxone
Kód: 100678
Značka: Loxone
Sada tří klešťových proudových transformátorů určených pro použití s LOXONE CT Elektroměrem 1&5A Tree, které lze snadno připevnit na jednotlivé fáze. S primárním proudem 200 A a otvorem 24 mm jsou ideální pro komerční a průmyslové instalace.
Vlastnosti:
check_circle
check_circle