Kód: 100185
Značka: Loxone
Kód: 100185
Značka: Loxone
Air Tree Pasivni reproduktory Montaz Klima Aktivni reproduktory Přístup Link Cidla Měříč (elektroměry) PWM Stínění NFC Zabezpečení Dimmer Pro Nano Cloudové služby Napajeni (zdroje) Wallbox SD karty Kabeláž Antény Miniserver
LOXONE Touch Pure spojuje uživatelský komfort s architektonicky čistým a nadčasovým designem. Pět dotykových ploch se symboly umožňuje intuitivní ovládání centrálních funkcí místnosti. Jemné kliknutí poskytuje při každém dotyku akustickou zpětnou vazbu. Integrované senzory spolehlivě monitorují teplotu a relativní vlhkost.
Vlastnosti:
| Supply voltage | 6 … 30 VDC |
|---|---|
| Power consumption | typ. 0.049 W, max. 0.095 W |
| Power loss | max. 0.095 W |
| Battery lifetime | up to 2 years |
| Touch points (5) | capacitive touch detection |
|---|---|
| Click feedback | Yes |
| Temperature detection range |
-10 … 125 °C ± 0.5 °C / 14 … 257 °F ± 0.9 °F |
| Humidity detection range | 0 … 100 % r.H. ± 2 % (non-condensing) |
| Backlight | Yes |
| Recommended mounting height | 135 cm / 53.15" |
| Loxone Tree | Connection with Miniserver / Tree Extension |
|---|
| Temperature | -20 … 70 °C / -4 … 158 °F |
|---|---|
| Humidity | max. 95 % r.H. (non-condensing) |
| Ingress protection | IP30 |
| Terminal type | DG220B |
|---|---|
| Wire cross-section | 0.28 … 0.8 mm² / AWG 23 … 18 |
| Stripping length | 5 … 6 mm / 0.2 … 0.24” |
| Temperature resistance | -40 … 105 °C / -40 … 221 °F |
| Colours | White: RAL 9003 |
|---|---|
| Finish | Matte |
| Net weight | 110 g |
|---|---|
| Total weight | 136 g |
| Product dimensions | 90 x 90 x 16 mm / 3.55 x 3.55 x 0.63” (L x W x H) |
| Product dimensions drawing |
|
| Pack size | 104 x 107 x 39 mm / 4.09 x 4.21 x 1.54” (L x W x H) |
| Certifications |
UL 62368-1 CSA C22.2#62368-1 |
|---|
| Položka | Množství |
|---|---|
| Rychlý průvodce | 1x |
| Montážní rámeček | 1x |
Vaše hodnocení nelze odeslat
Nahlásit komentář
Zpráva odeslána
Váš podnět nelze odeslat
Napište svůj názor
Zkontrolovat před odesláním
Vaši recenzi nelze odeslat
Kód: 100567
Značka: Loxone
Kód: 200297
Značka: Loxone
Kód: 610030
Značka: Loxone
Kód: 200205
Značka: Loxone
Kód: 100494
Značka: Loxone
Kód: 100222
Značka: Loxone
Kód: 200532
Značka: Loxone
Kód: 200420
Značka: Loxone
Kód: 100796
Značka: Loxone
Kód: 100584
Značka: Loxone
Kód: 100228
Značka: Loxone
Kód: 610023
Značka: Loxone
Kód: 000818
Značka: Loxone
Kód: 200493
Značka: Loxone
Kód: 200503
Značka: Loxone
LOXONE Touch Pure spojuje uživatelský komfort s architektonicky čistým a nadčasovým designem. Pět dotykových ploch se symboly umožňuje intuitivní ovládání centrálních funkcí místnosti. Jemné kliknutí poskytuje při každém dotyku akustickou zpětnou vazbu. Integrované senzory spolehlivě monitorují teplotu a relativní vlhkost.
Vlastnosti:
check_circle
check_circle