Kód: 100185
Značka: Loxone
Kód: 100185
Značka: Loxone
Air Tree Pasivni reproduktory Montaz Klima Aktivni reproduktory Přístup Link Cidla Měříč (elektroměry) PWM Stínění NFC Zabezpečení Dimmer Pro Nano Cloudové služby Napajeni (zdroje) Wallbox SD karty Kabeláž Antény Miniserver
Závěsné světlo RGBW Tree je závěsné svítidlo, které kombinuje barevné světlo a teplé bílé světlo. Ovládání a stmívání je řízeno přímo prostřednictvím rozhraní Tree.
Funkce:
| Supply voltage | 21.6 … 25.2 VDC |
|---|---|
| Power consumption | Standby: |
| Dimming range | 0 ... 100% |
| Frequency | 400Hz |
| Energy efficiency (EU) 2017/1369 | F |
| Temperature | -40 ... 55°C / -40 ... 131°F |
|---|---|
| Humidity | max. 95 % r.H. (non-condensing) |
| Loxone Tree | Connection with Miniserver / Tree Extension |
|---|
| Wire cross-section |
Connection Cable: 0.75mm² / AWG18 Connection Terminals: 0.14 … 4mm² / AWG24 … 12 |
|---|---|
| Stripping length |
Connection Cable: 11mm / 0.43" Connection Terminals: 11mm / 0.43" |
| Temperature resistance |
Connection Cable: max. 70°C / 158°F Connection Terminals: max. 85°C / 185°F |
| Colour temperature | typ. 3000k (warm white) |
|---|---|
| Luminous flux | typ. 975lm (warm white) |
| Colour rendering index (CRI) | min. 90, (R9 min. 50) |
| Beam angle | RGB 120° WW 38° |
| Unified glare rating (UGR) | — |
| Colours | Anthracite: RAL7021 |
|---|---|
| Material | Steel and Plastic |
| Finish | Matte |
| Max. drop from ceiling to lower edge of pendant | 2m |
| Total weight | 1150g |
|---|---|
| Product dimensions | Luminaire: 300x60mm / 11.81x2.36 (LxD) Baldachin: 60x80mm / 2.36x3.15 (LxD) |
| Product dimensions drawing |
|
| Pack size | 394x253x83mm / 15.51x9.96x3.27” (LxWxH) |
| Safety class | IP20 |
|---|
| Položka | Množství |
|---|---|
| Kabel potažený tkaninou (2 m) | 1x |
| WAGO svorky | 4 |
| Šrouby s hmoždinkami | 2 |
| Rukavice | 2 |
| Příbalový leták | 1x |
Vaše hodnocení nelze odeslat
Nahlásit komentář
Zpráva odeslána
Váš podnět nelze odeslat
Napište svůj názor
Zkontrolovat před odesláním
Vaši recenzi nelze odeslat
Kód: 610153
Značka: Loxone
Kód: 100543
Značka: Loxone
Kód: 100489
Značka: Loxone
Kód: 100204
Značka: Loxone
Kód: 100222
Značka: Loxone
Kód: 100013
Značka: Loxone
Kód: 200505
Značka: Loxone
Kód: 610155
Značka: Loxone
Kód: 200516
Značka: Loxone
Kód: 100718
Značka: Loxone
Kód: 100622
Značka: Loxone
Kód: 100872
Značka: Loxone
Kód: 000222
Značka: Loxone
Kód: 100029
Značka: Loxone
Kód: 100637
Značka: Loxone
Kód: 100335
Značka: Loxone
Kód: 100512
Značka: Loxone
Kód: 100218
Značka: Loxone
Závěsné světlo RGBW Tree je závěsné svítidlo, které kombinuje barevné světlo a teplé bílé světlo. Ovládání a stmívání je řízeno přímo prostřednictvím rozhraní Tree.
Funkce:
check_circle
check_circle