Kód: 100185
Značka: Loxone
Kód: 100185
Značka: Loxone
Air Tree Pasivni reproduktory Montaz Klima Aktivni reproduktory Přístup Link Cidla Měříč (elektroměry) PWM Stínění NFC Zabezpečení Dimmer Pro Nano Cloudové služby Napajeni (zdroje) Wallbox SD karty Kabeláž Antény Miniserver
Nano Motor Controller Tree je kompaktní modul se stejnosměrnými výstupy, který se ovládá přes rozhraní LOXONE Tree. Konfigurovatelné výstupy umožňují regulaci rychlosti stejnosměrných motorů nebo stmívání LED světelných zdrojů.
Vlastnosti:
| Supply voltage | 9 … 26 VDC |
|---|---|
| Power consumption | typ. 0.22 W, max. 0.28 W |
| Operating mode |
Motor Bidirectional 1 output Motor Unidirectional 2 outputs Dimmer 1 output |
| Maximum total load of outputs | 2.1A continuous; 5A peak ( |
| PWM frequency |
1kHz ... 10kHz 400Hz |
| Power loss at max. load |
5.8W 1.7W |
| Current detection setting range | 100mA ... 3500mA |
| Overcurrent detection setting range | 100mA ... 3500mA |
| Interfaces |
LOXONE Tree: connection with Miniserver / Tree Extension |
| Temperature | -20...50°C / -4...122°F |
| Humidity | max. 95% r.H. (non condensing) |
|---|
| Wire cross-section |
Connection Cables (Output): 1.5mm² / AWG18 Power Supply: 0.75 ... 2.5mm² / AWG18 ... 13 LOXONE Tree: 0.25 … 0.8mm² / AWG23 … 18 |
|---|---|
| Stripping length |
Connection Cables (Output): 10mm / 0.4" Power Supply: 5mm / 0.2” LOXONE Tree: 5mm / 0.2" |
| Length |
Connection Cables (Output): 150mm / 5.91" Power Supply: - LOXONE Tree: - |
| Torque of terminal blocks |
Connection Cables (Output): - Power Supply: 0.35 ... 0.4Nm / 0.26 ... 0.3 lbf ft LOXONE Tree: - |
| Temperature resistance |
Connection Cables (Output): min. 80°C / 176°F for IEC, min. 75°C / 167°F for UL Power Supply: -40 … 105°C / -40 … 221°F LOXONE Tree: -40 … 105°C / -40 … 221°F |
| Colours | Green: RAL 6018 |
|---|---|
| Finish | Matte |
| Net weight | 37g |
|---|---|
| Total weight | 59g |
| Product dimensions | 39.45x38.95x20.20mm / 1.55x1.53x0.80” (LxWxH) |
| Product dimensions drawing |
|
| Pack size | 84x80x47mm / 3.31x3.15x1.85” (LxWxH) |
| Safety class | IP20 |
|---|
| Položka | Množství |
|---|---|
| Příbalový leták | 1x |
Vaše hodnocení nelze odeslat
Nahlásit komentář
Zpráva odeslána
Váš podnět nelze odeslat
Napište svůj názor
Zkontrolovat před odesláním
Vaši recenzi nelze odeslat
Kód: 610045
Značka: Loxone
Kód: 100335
Značka: Loxone
Kód: 100421
Značka: Loxone
Kód: 100862
Značka: Loxone
Kód: 100668
Značka: Loxone
Kód: 610109
Značka: Loxone
Kód: 000798
Značka: Loxone
Kód: 610159
Značka: Loxone
Kód: 000528
Značka: Loxone
Kód: 200050
Značka: Loxone
Kód: 000817
Značka: Loxone
Kód: 000057
Značka: Loxone
Kód: 200301
Značka: Loxone
Kód: 100681
Značka: Loxone
Kód: 100802
Značka: Loxone
Kód: 100746
Značka: Loxone
Kód: 100637
Značka: Loxone
Kód: 100335
Značka: Loxone
Kód: 100512
Značka: Loxone
Kód: 000574
Značka: Loxone
Kód: 100218
Značka: Loxone
Nano Motor Controller Tree je kompaktní modul se stejnosměrnými výstupy, který se ovládá přes rozhraní LOXONE Tree. Konfigurovatelné výstupy umožňují regulaci rychlosti stejnosměrných motorů nebo stmívání LED světelných zdrojů.
Vlastnosti:
check_circle
check_circle