Kód: 100185
Značka: Loxone
Kód: 100185
Značka: Loxone
Air Tree Pasivni reproduktory Montaz Klima Aktivni reproduktory Přístup Link Cidla Měříč (elektroměry) PWM Stínění NFC Zabezpečení Dimmer Pro Nano Cloudové služby Napajeni (zdroje) Wallbox SD karty Kabeláž Antény Miniserver
LOXONE LED Spot RGBW Tree je zapuštěná bodovka, která kombinuje barevné světlo a teplé bílé světlo. Ovládání a stmívání zajišťuje přímo rozhraní Tree.
Funkce:
| Supply voltage | 21.6 … 25.2 VDC |
|---|---|
| Power consumption |
Standby: max. 100mW Red: 2.0W Green: 1.7W Blue: 1.7W Warm White: 7.5W max. 7.5W |
| Dimming range | 0 ... 100% |
| PWM frequency | 400Hz |
| Energy efficiency (EU) 2017/1369 | G |
| Temperature | -40 ... 55°C / -40 ... 131°F |
|---|---|
| Humidity | max. 95 % r.H. (non-condensing) |
| Ingress protection | IP20 |
| Wire cross-section |
Connection Cable: 0.75mm² / AWG18 Connection Terminals: 0.14 … 4mm² / AWG24 … 12 |
|---|---|
| Stripping length |
Connection Cable: 5mm / 0.2" Connection Terminals: 11mm / 0.43" |
| Length |
Connection Cable: 120mm / 4.72" Connection Terminals: - |
| Colour temperature | typ. 3000k (warm white) |
|---|---|
| Luminous flux | typ. 525lm (warm white) |
| Colour rendering index (CRI) | min. 90, (R9 min. 50) |
| Beam angle |
RGBW 120° WW 38° |
| Unified glare rating (UGR) | — |
| Colours |
Anthracite: RAL 7021 - Part No. 100334 White: RAL 9003 - Part No. 100330 |
|---|---|
| Material | Steel and glass |
| Finish | Matte |
| Certifications |
UL 1598 CSA C22.2 Fire Rated UL263 & BS 476-20 60 mins IC Rated California Title 24 JAB-2016 compliant SUITABLE FOR DAMP LOCATIONS CONVIENT AUX EMPLACEMENTS HUMIDES CLASS 2 INPUT ONLY ENTRÉE DE CLASSE 2 UNIQUEMENT |
|---|
| Položka | Množství |
|---|---|
| WAGO svorky | 4 |
Vaše hodnocení nelze odeslat
Nahlásit komentář
Zpráva odeslána
Váš podnět nelze odeslat
Napište svůj názor
Zkontrolovat před odesláním
Vaši recenzi nelze odeslat
Kód: 000605
Značka: Loxone
Kód: 610026
Značka: Loxone
Kód: 000477
Značka: Loxone
Kód: 000553
Značka: Loxone
Kód: 100750
Značka: Loxone
Kód: 100675
Značka: Loxone
Kód: 100008
Značka: Loxone
Kód: 100403
Značka: Loxone
Kód: 200098
Značka: Loxone
Kód: 000388
Značka: Loxone
Kód: 200012
Značka: Loxone
Kód: 100494
Značka: Loxone
Kód: 000609
Značka: Loxone
Kód: 200281
Značka: Loxone
Kód: 100637
Značka: Loxone
Kód: 100335
Značka: Loxone
Kód: 100512
Značka: Loxone
Kód: 100218
Značka: Loxone
LOXONE LED Spot RGBW Tree je zapuštěná bodovka, která kombinuje barevné světlo a teplé bílé světlo. Ovládání a stmívání zajišťuje přímo rozhraní Tree.
Funkce:
check_circle
check_circle