Kód: 100185
Značka: Loxone
Kód: 100185
Značka: Loxone
Air Tree Pasivni reproduktory Montaz Klima Aktivni reproduktory Přístup Link Cidla Měříč (elektroměry) PWM Stínění NFC Zabezpečení Dimmer Pro Nano Cloudové služby Napajeni (zdroje) Wallbox SD karty Kabeláž Antény Miniserver
LOXONE Intercom je elegantní videozvonek s čelním skleněným panelem, podsvíceným zvonkovým tlačítkem a senzorem přiblížení. Mikrofon je zabudován do čelního panelu, zatímco reproduktory jsou nenápadně integrovány na levé straně krytu.
Vlastnosti:
| Power Supply | Power over Ethernet (PoE), typ. 48VDC IEEE 802.3af Mode A, power class 0 |
|---|---|
| Power consumption | typ. 1.7W, max. 5.8W (incl. 3W for external devices) |
| Ethernet interface | 100 MBit/s |
| Voltage output for supplying external devices (NFC Code Touch...) | 24VDC, max. 3W Wire length: max. 3m / 10ft |
| Interface | Connection of up to 50 Tree devices Wire length: max. 3m / 10ft |
| Bell button | 1 touch point, capacitive |
| Speaker | 2x 0.7W continuous / 2x 1W max. momentary |
| Microphone | Digital microphone, MEMS |
| Camera |
Field of View: 120° diagonal, 97° horizontal, 50° vertical Resolution: 1280x720 pixel |
| Proximity Sensor |
Detection Range: in direct light: 0.2m low ambient light: 2.0m detection angle 27° Technology: Infrared ToF Sensor |
| Mounting location with direct sunlight | allowed |
| Recommended mounting height | 1.6m / 63” top edge |
| Temperature | -20 … 40°C / -4 … 104°F |
| Click feedback | Yes |
|---|
| Humidity | max. 95% r.H. (non condensing) |
|---|
| Wire cross-section | 0.25 … 0.8 mm² / AWG 23 … 18 |
|---|---|
| Stripping length | 5 mm / 0.2” |
| Temperature resistance | -40 … 105°C / -40 … 221°F |
| Colours | White: RAL 9003 |
|---|---|
| Finish | Matte |
| Net weight | 115 g |
|---|---|
| Total weight | 142 g |
| Product dimensions | 90 x 90 x 16 mm / 3.55 x 3.55 x 0.63” (L x W x H) |
| Product dimensions drawing |
|
| Pack size | 104 x 107 x 39 mm / 4.09 x 4.21 x 1.54” (L x W x H) |
| Protection class | IP34 |
|---|
| Položka | Množství |
|---|---|
| Fólie na ochranu proti stříkající vodě | 1x |
| Příbalový leták | 1x |
Vaše hodnocení nelze odeslat
Nahlásit komentář
Zpráva odeslána
Váš podnět nelze odeslat
Napište svůj názor
Zkontrolovat před odesláním
Vaši recenzi nelze odeslat
Kód: 200488
Značka: Loxone
Kód: 610026
Značka: Loxone
Kód: 610161
Značka: Loxone
Kód: 100327
Značka: Loxone
Kód: 610028
Značka: Loxone
Kód: 000818
Značka: Loxone
Kód: 000802
Značka: Loxone
Kód: 100566
Značka: Loxone
Kód: 200310
Značka: Loxone
Kód: 100402
Značka: Loxone
Kód: 100577
Značka: Loxone
Kód: 000394
Značka: Loxone
Kód: 610029
Značka: Loxone
Kód: 200449
Značka: Loxone
Kód: 200302
Značka: Loxone
Kód: 100487
Značka: Loxone
Kód: 100489
Značka: Loxone
Kód: 100515
Značka: Loxone
Kód: 100481
Značka: Loxone
Kód: 100486
Značka: Loxone
Kód: 000553
Značka: Loxone
Kód: 100608
Značka: Loxone
Kód: 000609
Značka: Loxone
LOXONE Intercom je elegantní videozvonek s čelním skleněným panelem, podsvíceným zvonkovým tlačítkem a senzorem přiblížení. Mikrofon je zabudován do čelního panelu, zatímco reproduktory jsou nenápadně integrovány na levé straně krytu.
Vlastnosti:
check_circle
check_circle