Kód: 100185
Značka: Loxone
Kód: 100185
Značka: Loxone
Air Tree Pasivni reproduktory Montaz Klima Aktivni reproduktory Přístup Link Cidla Měříč (elektroměry) PWM Stínění NFC Zabezpečení Dimmer Pro Nano Cloudové služby Napajeni (zdroje) Wallbox SD karty Kabeláž Antény Miniserver
LOXONE Smart Socket Air je spínatelná bezdrátová zásuvka s měřením teploty, výkonu a spotřeby energie.
Vlastnosti:
| Power Supply | 110 ... 230VAC, 50/60Hz |
|---|---|
| Power consumption | max. 0.50 W |
| Power loss at max. load | 2.3 W |
| Max. inrush current | 24 A |
| Outputs | protective contact socket outlet (single-pole switched with internal relay, bistable) total load max. 10A (Plug Type J) total load max. 13A (Plug Types E, F, G) |
| Temperature | -20 ... 35°C / -4 ... 95°F |
| Temperature detection range | -40 … 125°C / -40 … 257°F; +/- 0.5°C / 0.9°F |
| Power detection range | 0 ... 4kW |
| Energy detection range | 0 ... ∞ kW/h |
| Pairing button | can also be used as a push button |
| Loxone Air | 868MHz (SRD Band Europe), 4 channels available max. Power 15.1mW e.r.p. 915MHz (ISM Band Region 2), 10 channels available max. Power 13.2mW internal antenna |
|---|
| Humidity | max. 95% r.H. (non condensing) |
|---|
| Colours | Green: RAL6018 White: RAL9003 |
|---|---|
| Finish | Matte |
| Net weight | 114 g |
|---|---|
| Total weight | 140 g |
| Product dimensions | 106x53.8x29.5mm / 4.17x2.12x1.16” (LxWxH) (without plug) |
| Product dimensions drawing |
|
| Pack size | 116x60x79mm / 4.57x2.36x3.11” (LxWxH) |
| Safety class | IP30 |
|---|
Vaše hodnocení nelze odeslat
Nahlásit komentář
Zpráva odeslána
Váš podnět nelze odeslat
Napište svůj názor
Zkontrolovat před odesláním
Vaši recenzi nelze odeslat
Kód: 610019
Značka: Loxone
Kód: 000456
Značka: Loxone
Kód: 200310
Značka: Loxone
Kód: 100518
Značka: Loxone
Kód: 610172
Značka: Loxone
Kód: 200151
Značka: Loxone
Kód: 200538
Značka: Loxone
Kód: 100476
Značka: Loxone
Kód: 100200
Značka: Loxone
Kód: 000553
Značka: Loxone
Kód: 100575
Značka: Loxone
Kód: 200410
Značka: Loxone
Kód: 100803
Značka: Loxone
Kód: 100661
Značka: Loxone
Kód: 200077
Značka: Loxone
Kód: 200509
Značka: Loxone
Kód: 100114
Značka: Loxone
Kód: 100512
Značka: Loxone
Kód: 100336
Značka: Loxone
Kód: 100451
Značka: Loxone
LOXONE Smart Socket Air je spínatelná bezdrátová zásuvka s měřením teploty, výkonu a spotřeby energie.
Vlastnosti:
check_circle
check_circle