Kód: 100185
Značka: Loxone
Kód: 100185
Značka: Loxone
Air Tree Pasivni reproduktory Montaz Klima Aktivni reproduktory Přístup Link Cidla Měříč (elektroměry) PWM Stínění NFC Zabezpečení Dimmer Pro Nano Cloudové služby Napajeni (zdroje) Wallbox SD karty Kabeláž Antény Miniserver
LOXONE Touch & Grill Air je grilovací teploměr se dvěma teplotními čidly, sedmi dotykovými body, časovačem a teplotním alarmem.
Pro nejlepší uživatelský zážitek ve vašich projektech doporučujeme: Od teď sázejte na nový Touch Touch & Grill. Přepracovaný design zajišťuje intuitivní ovládání a dokonale ladí s moderními interiéry.
| Power Supply | 5VDC via Micro USB Power supply, integrated Li-Ion Battery |
|---|---|
| Power consumption | typ. 0.15 W, max. 4 W |
| Power loss | max. 4W |
| Interfaces |
LOXONE Air: 868MHz (SRD Band Europe), 4 channels available 915MHz (ISM Band Region 2), 10 channels available max. Power 3.16mW |
| Temperature | 0 ... 40°C / 32 ... 104°F |
| Touch points | 7 touch points, capacitive touch detection |
| Temperature sensors |
2 temperature probes, type: NTC 100k sensor Measuring range: -15 … 300°C / 5 … 572°F Operating temperature: -15 ... 300°C / 5 ... 572°F Cable length: 1500mm |
| Temperature alarm |
When the desired temperature is reached, you will be notified via the built-in alarm signal or the Audioserver |
| Timer function |
Timer adjustable on the device, built-in alarm signal or alarm playback via Audioserver |
| Display | Time, alarm time and temperature |
| Battery lifetime |
Stand-by mode: without connected sensors: max. 1,450 hours (max. 2 month) Continuous operation: with connected sensors: max. 170 hours (max. 7 days) Battery life with active display: max. 7 hours |
| Humidity | max. 95% r.H. (non condensing) |
|---|
| Click feedback | Yes |
|---|
| Colours | Anthracite: RAL7016 |
|---|---|
| Finish | Matte |
| Net weight | 418 g |
|---|---|
| Total weight | 790 g |
| Product dimensions | 120 x 120 x 75 mm / 4.72 x 4.72 x 2.95” (L x W x H) |
| Product dimensions drawing |
|
| Pack size | 190 x 215 x 91 mm / 7.48 x 8.46 x 3.58” (L x W x H) |
| Safety class | IP20 |
|---|
| Položka | Množství |
|---|---|
| Teplotní sondy | 2 |
| Napájecí kabel včetně Micro-USB kabelu | 1x |
| Informační příloha | 1x |
Vaše hodnocení nelze odeslat
Nahlásit komentář
Zpráva odeslána
Váš podnět nelze odeslat
Napište svůj názor
Zkontrolovat před odesláním
Vaši recenzi nelze odeslat
Kód: 200064
Značka: Loxone
Kód: 100526
Značka: Loxone
Kód: 100336
Značka: Loxone
Kód: 100202
Značka: Loxone
Kód: 100608
Značka: Loxone
Kód: 100285
Značka: Loxone
Kód: 100859
Značka: Loxone
Kód: 200324
Značka: Loxone
Kód: 610109
Značka: Loxone
Kód: 100307
Značka: Loxone
Kód: 100142
Značka: Loxone
Kód: 100434
Značka: Loxone
Kód: 610153
Značka: Loxone
Kód: 100488
Značka: Loxone
Kód: 000819
Značka: Loxone
Kód: 200487
Značka: Loxone
Kód: 100114
Značka: Loxone
Kód: 100512
Značka: Loxone
Kód: 100336
Značka: Loxone
Kód: 100403
Značka: Loxone
Kód: 100402
Značka: Loxone
Kód: 100451
Značka: Loxone
Kód: 000222
Značka: Loxone
LOXONE Touch & Grill Air je grilovací teploměr se dvěma teplotními čidly, sedmi dotykovými body, časovačem a teplotním alarmem.
Pro nejlepší uživatelský zážitek ve vašich projektech doporučujeme: Od teď sázejte na nový Touch Touch & Grill. Přepracovaný design zajišťuje intuitivní ovládání a dokonale ladí s moderními interiéry.
check_circle
check_circle