Kód: 100185
Značka: Loxone
Kód: 100185
Značka: Loxone
Air Tree Pasivni reproduktory Montaz Klima Aktivni reproduktory Přístup Link Cidla Měříč (elektroměry) PWM Stínění NFC Zabezpečení Dimmer Pro Nano Cloudové služby Napajeni (zdroje) Wallbox SD karty Kabeláž Antény Miniserver
Elegantní, kompaktní a výkonný. Takový je reproduktor Chromium 35, který dokonale splňuje požadavky na prémiovou audio kvalitu v mimořádně atraktivním provedení. Je univerzální a bez problémů si poradí s jakýmkoli hudebním žánrem. Chromium 35 lze samozřejmě využít také v špičkovém domácím kině jako přední nebo zadní reproduktor.
Uvedená cená se vztahuje na jednu sadu (dva kusy)!
| Speaker type | 2-Way |
|---|---|
| Principle | Bassreflex |
| Nominal and music power | 60/90 W |
| Frequency response | 42…55.000 Hz |
| Crossover frequency | 3.700 Hz |
| Sensitivity | 85 dB |
| Impedance | 4Ω |
| Tweeter dome material | aluminium ribbon |
| Woofer Ø | 155 mm Ø ALTIMA® |
| Net weight | 2x 6,84 kg |
|---|---|
| Total weight | 15.44 kg |
| Product dimensions | 30,4 x 17,9 x 28,4 cm |
| Pack size | 42,5 x 48,5 x 39 cm |
| Položka | Množství |
|---|---|
| Přední mřížka | 1x |
| Gumový nárazník k podlaze | 1x |
| Záruční list | 1x |
| Uživatelský manuál | 1x |
Vaše hodnocení nelze odeslat
Nahlásit komentář
Zpráva odeslána
Váš podnět nelze odeslat
Napište svůj názor
Zkontrolovat před odesláním
Vaši recenzi nelze odeslat
Kód: 100591
Značka: Loxone
Kód: 100795
Značka: Loxone
Kód: 100013
Značka: Loxone
Kód: 200318
Značka: Loxone
Kód: 200136
Značka: Loxone
Kód: 100586
Značka: Loxone
Kód: 100491
Značka: Loxone
Kód: 100861
Značka: Loxone
Kód: 100613
Značka: Loxone
Kód: 200112
Značka: Loxone
Kód: 000571
Značka: Loxone
Kód: 100125
Značka: Loxone
Kód: 100182
Značka: Loxone
Kód: 100246
Značka: Loxone
Kód: 610055
Značka: Loxone
Kód: 610045
Značka: Loxone
Kód: 610051
Značka: Loxone
Kód: 610053
Značka: Loxone
Kód: 610109
Značka: Loxone
Elegantní, kompaktní a výkonný. Takový je reproduktor Chromium 35, který dokonale splňuje požadavky na prémiovou audio kvalitu v mimořádně atraktivním provedení. Je univerzální a bez problémů si poradí s jakýmkoli hudebním žánrem. Chromium 35 lze samozřejmě využít také v špičkovém domácím kině jako přední nebo zadní reproduktor.
Uvedená cená se vztahuje na jednu sadu (dva kusy)!
check_circle
check_circle