Kód: 100185
Značka: Loxone
Kód: 100185
Značka: Loxone
Air Tree Pasivni reproduktory Montaz Klima Aktivni reproduktory Přístup Link Cidla Měříč (elektroměry) PWM Stínění NFC Zabezpečení Dimmer Pro Nano Cloudové služby Napajeni (zdroje) Wallbox SD karty Kabeláž Antény Miniserver
Stropní LED světlo RGBW Air je stropní svítidlo s integrovaným pohybovým senzorem a senzorem jasu, které kombinuje barevné světlo a teplé bílé světlo. Ovládání i stmívání probíhá přímo přes rozhraní Air.
Funkce:
| Power Supply | 220 ... 240VAC, 50Hz |
|---|---|
| Power consumption | Standby: |
| Dimming range | 0 ... 100% |
| Interfaces |
LOXONE Air: 868MHz (SRD Band Europe), 4 channels available 915MHz (ISM Band Region 2), 10 channels available max. power 3.16mW |
| PWM frequency | 200Hz |
| Energy efficiency (EU) 2017/1369 | G |
| Motion detection | passive infrared sensor |
| Motion detection range |
8m / 26.25ft (at height of 3m / 9.84ft) |
| Measuring range of brightness sensor | 0.045 ... 188000lx |
| Detection angle vertical | 110° |
| Detection angle horizontal | 360° |
| Temperature | -40 ... 55°C / -40 ... 131°F |
|---|---|
| Humidity | max. 95 % r.H. (non-condensing) |
| Wire cross-section | 0.75 ... 2.5mm² / AWG18 ... 13 |
|---|---|
| Stripping length | 5 mm / 0.2” |
| Tightening torque | 0.35 ... 0.4Nm / 0.26 ... 0.3 lbf ft |
|---|---|
| Temperature resistance |
min. 80°C / 176°F for IEC, min. 75°C / 167°F for UL |
| Colour temperature | typ. 3000k (warm white) |
|---|---|
| Luminous flux | typ. 1350lm (warm white) |
| Colour rendering index (CRI) | min. 90, (R9 min. 50) |
| Beam angle | 120° |
| Unified glare rating (UGR) | — |
| Colours |
White: RAL 9003 - Part No. 100286 Anthracite: RAL 7021 - Part No. 100287 Gold: approx. RAL1036 - Part No. 100500 |
|---|---|
| Material | Alu and Plastic |
| Finish | Matte |
| Net weight | 2600g |
|---|---|
| Total weight | 2800g |
| Product dimensions |
D: 297mm / 11.69” H: 52mm / 2.05” |
| Product dimensions drawing |
|
| Pack size | 355x355x55mm / 13.98x13.98x2.17” (LxWxH) |
| Safety class | IP20 |
|---|
| Položka | Množství |
|---|---|
| Šrouby | 3 |
| Příbalový leták | 1x |
Vaše hodnocení nelze odeslat
Nahlásit komentář
Zpráva odeslána
Váš podnět nelze odeslat
Napište svůj názor
Zkontrolovat před odesláním
Vaši recenzi nelze odeslat
Kód: 100567
Značka: Loxone
Kód: 200521
Značka: Loxone
Kód: 610028
Značka: Loxone
Kód: 200185
Značka: Loxone
Kód: 100114
Značka: Loxone
Kód: 100617
Značka: Loxone
Kód: 200518
Značka: Loxone
Kód: 100795
Značka: Loxone
Kód: 100014
Značka: Loxone
Kód: 200322
Značka: Loxone
Kód: 000326
Značka: Loxone
Kód: 610172
Značka: Loxone
Kód: 100675
Značka: Loxone
Kód: 000804
Značka: Loxone
Kód: 200515
Značka: Loxone
Kód: 100114
Značka: Loxone
Kód: 000373
Značka: Loxone
Kód: 100512
Značka: Loxone
Kód: 100336
Značka: Loxone
Kód: 100451
Značka: Loxone
Stropní LED světlo RGBW Air je stropní svítidlo s integrovaným pohybovým senzorem a senzorem jasu, které kombinuje barevné světlo a teplé bílé světlo. Ovládání i stmívání probíhá přímo přes rozhraní Air.
Funkce:
check_circle
check_circle