Kód: 100185
Značka: Loxone
Kód: 100185
Značka: Loxone
Air Tree Pasivni reproduktory Montaz Klima Aktivni reproduktory Přístup Link Cidla Měříč (elektroměry) PWM Stínění NFC Zabezpečení Dimmer Pro Nano Cloudové služby Napajeni (zdroje) Wallbox SD karty Kabeláž Antény Miniserver
To jsou hloubky! Qube Orkus DSP je mistrem basů od quadralu. Hudbu a domácí kino doslova ucítíte díky 12palcovému wooferu. Pro optimální přizpůsobení poloze a místnosti má Orkus DSP řadu funkcí pro nastavení frekvenční odezvy.
| Speaker type | active Subwoofer |
|---|---|
| Principle | Bassreflex, downfire |
| Nominal and music power | 600/800W |
| Frequency response | 16...200Hz |
| Crossover frequency | 40…200Hz |
| Inputs | Stereo-Cinch, Mono-XLR |
| Outputs | Stereo-Cinch, Mono-XLR |
| specification_name.input_sensitivity | 1.228V |
| specification_name.stand_by_power | — |
| specification_name.phase | 0°...315° in 45° steps |
| Woofer Ø | 320mm Ø |
| Supply voltage | 230V /110V AC |
| Net weight | 35,5kg |
|---|---|
| Product dimensions | 54,4 x 42,5 x 52,4 cm |
| Položka | Množství |
|---|---|
| Uživatelský manuál | 1x |
| Napájecí kabel | 1x |
| Dálkové ovládání | 1x |
| Y-Cinch kabel | 1x |
Vaše hodnocení nelze odeslat
Nahlásit komentář
Zpráva odeslána
Váš podnět nelze odeslat
Napište svůj názor
Zkontrolovat před odesláním
Vaši recenzi nelze odeslat
Kód: 200113
Značka: Loxone
Kód: 100288
Značka: Loxone
Kód: 100325
Značka: Loxone
Kód: 000384
Značka: Loxone
Kód: 100331
Značka: Loxone
Kód: 200426
Značka: Loxone
Kód: 610059
Značka: Loxone
Kód: 100735
Značka: Loxone
Kód: 200494
Značka: Loxone
Kód: 100484
Značka: Loxone
Kód: 200498
Značka: Loxone
Kód: 100228
Značka: Loxone
Kód: 100434
Značka: Loxone
Kód: 100512
Značka: Loxone
Kód: 100221
Značka: Loxone
Kód: 610008
Značka: Loxone
Kód: 610006
Značka: Loxone
To jsou hloubky! Qube Orkus DSP je mistrem basů od quadralu. Hudbu a domácí kino doslova ucítíte díky 12palcovému wooferu. Pro optimální přizpůsobení poloze a místnosti má Orkus DSP řadu funkcí pro nastavení frekvenční odezvy.
check_circle
check_circle