Kód: 100185
Značka: Loxone
Kód: 100185
Značka: Loxone
Air Tree Pasivni reproduktory Montaz Klima Aktivni reproduktory Přístup Link Cidla Měříč (elektroměry) PWM Stínění NFC Zabezpečení Dimmer Pro Nano Cloudové služby Napajeni (zdroje) Wallbox SD karty Kabeláž Antény Miniserver
LOXONE DMX Extension umožňuje integraci zařízení s rozhraním DMX do systému LOXONE.
Funkce:
| Supply voltage | 9 … 28 V DC |
|---|---|
| Power consumption | typ. 0.31 W |
| Power loss at max. load | 0.60 W |
| Loxone Link | Connection with Miniserver |
|---|---|
| DMX |
Protocol: DMX512 (8-bit) max. 128 devices / 512 channels max. 500 m wire length |
| Temperature | -40 … 70 °C / -40 … 158 °F |
|---|---|
| Humidity | max. 95 % r.H. (non-condensing) |
| Ingress protection | IP20 |
| Terminal type |
24 VDC & LOXONE Link Interface DG220B - |
|---|---|
| Wire cross-section |
0.25 … 0.8 mm² / AWG 23 … 18 0.14 … 0.5 mm² / AWG 26 … 20 |
| Stripping length |
5 mm / 0.2" 7 mm / 0.28" |
| Temperature resistance |
-40 … 105 °C / -40 … 221 °F -40 … 70 °C / -40 … 158 °F |
| Mounting type | DIN rail according to EN 50022, 35 mm |
|---|---|
| Colours | Black: RAL 9005 |
| Finish | Matte |
| Certifications |
UL 62368-1 CSA C22.2#62368-1 |
|---|
| Položka | Množství |
|---|---|
| Zakončovací rezistor 120 ohmů | 1x |
| Příbalový leták | 1x |
Vaše hodnocení nelze odeslat
Nahlásit komentář
Zpráva odeslána
Váš podnět nelze odeslat
Napište svůj názor
Zkontrolovat před odesláním
Vaši recenzi nelze odeslat
Kód: 200414
Značka: Loxone
Kód: 000616
Značka: Loxone
Kód: 610008
Značka: Loxone
Kód: 100189
Značka: Loxone
Kód: 610107
Značka: Loxone
Kód: 200514
Značka: Loxone
Kód: 100787
Značka: Loxone
Kód: 100865
Značka: Loxone
Kód: 000574
Značka: Loxone
Kód: 200491
Značka: Loxone
Kód: 100520
Značka: Loxone
Kód: 100678
Značka: Loxone
Kód: 100114
Značka: Loxone
Kód: 100674
Značka: Loxone
Kód: 610049
Značka: Loxone
Kód: 200300
Značka: Loxone
Kód: 200301
Značka: Loxone
Kód: 100335
Značka: Loxone
Kód: 100512
Značka: Loxone
Kód: 000496
Značka: Loxone
LOXONE DMX Extension umožňuje integraci zařízení s rozhraním DMX do systému LOXONE.
Funkce:
check_circle
check_circle