Kód: 100185
Značka: Loxone
Kód: 100185
Značka: Loxone
Air Tree Pasivni reproduktory Montaz Klima Aktivni reproduktory Přístup Link Cidla Měříč (elektroměry) PWM Stínění NFC Zabezpečení Dimmer Pro Nano Cloudové služby Napajeni (zdroje) Wallbox SD karty Kabeláž Antény Miniserver
LOXONE Intercom je elegantní videozvonek s čelním skleněným panelem, podsvíceným zvonkovým tlačítkem a senzorem přiblížení. Mikrofon je zabudován do čelního panelu, zatímco reproduktory jsou nenápadně integrovány na levé straně krytu.
Vlastnosti:
| Power Supply | Power over Ethernet (PoE), typ. 48VDC IEEE 802.3af Mode A, power class 0 |
|---|---|
| Power consumption | typ. 1.7W, max. 5.8W (incl. 3W for external devices) |
| Ethernet interface | 100 MBit/s |
| Voltage output for supplying external devices (NFC Code Touch...) | 24VDC, max. 3W Wire length: max. 3m / 10ft |
| Interface | Connection of up to 50 Tree devices Wire length: max. 3m / 10ft |
| Bell button | 1 touch point, capacitive |
| Speaker | 2x 0.7W continuous / 2x 1W max. momentary |
| Microphone | Digital microphone, MEMS |
| Camera |
Field of View: 120° diagonal, 97° horizontal, 50° vertical Resolution: 1280x720 pixel |
| Proximity Sensor |
Detection Range: in direct light: 0.2m low ambient light: 2.0m detection angle 27° Technology: Infrared ToF Sensor |
| Mounting location with direct sunlight | allowed |
| Recommended mounting height | 1.6m / 63” top edge |
| Temperature | -20 … 40°C / -4 … 104°F |
| Click feedback | Yes |
|---|
| Humidity | max. 95% r.H. (non condensing) |
|---|
| Wire cross-section | 0.25 … 0.8 mm² / AWG 23 … 18 |
|---|---|
| Stripping length | 5 mm / 0.2” |
| Temperature resistance | -40 … 105°C / -40 … 221°F |
| Colours | White: RAL 9002 |
|---|---|
| Finish | Matte |
| Net weight | 115 g |
|---|---|
| Total weight | 142 g |
| Product dimensions | 90 x 90 x 16 mm / 3.55 x 3.55 x 0.63” (L x W x H) |
| Product dimensions drawing |
|
| Pack size | 104 x 107 x 39 mm / 4.09 x 4.21 x 1.54” (L x W x H) |
| Protection class | IP34 |
|---|
| Položka | Množství |
|---|---|
| Fólie na ochranu proti stříkající vodě | 1x |
Vaše hodnocení nelze odeslat
Nahlásit komentář
Zpráva odeslána
Váš podnět nelze odeslat
Napište svůj názor
Zkontrolovat před odesláním
Vaši recenzi nelze odeslat
Kód: 200539
Značka: Loxone
Kód: 610034
Značka: Loxone
Kód: 000566
Značka: Loxone
Kód: 100503
Značka: Loxone
Kód: 610022
Značka: Loxone
Kód: 100116
Značka: Loxone
Kód: 200320
Značka: Loxone
Kód: 100242
Značka: Loxone
Kód: 100603
Značka: Loxone
Kód: 000574
Značka: Loxone
Kód: 100751
Značka: Loxone
Kód: 610164
Značka: Loxone
Kód: 200406
Značka: Loxone
Kód: 100517
Značka: Loxone
Kód: 610008
Značka: Loxone
Kód: 200070
Značka: Loxone
Kód: 100487
Značka: Loxone
Kód: 100489
Značka: Loxone
Kód: 100515
Značka: Loxone
Kód: 100481
Značka: Loxone
Kód: 100486
Značka: Loxone
Kód: 000553
Značka: Loxone
Kód: 100608
Značka: Loxone
Kód: 000609
Značka: Loxone
LOXONE Intercom je elegantní videozvonek s čelním skleněným panelem, podsvíceným zvonkovým tlačítkem a senzorem přiblížení. Mikrofon je zabudován do čelního panelu, zatímco reproduktory jsou nenápadně integrovány na levé straně krytu.
Vlastnosti:
check_circle
check_circle