Kód: 100185
Značka: Loxone
Kód: 100185
Značka: Loxone
Air Tree Pasivni reproduktory Montaz Klima Aktivni reproduktory Přístup Link Cidla Měříč (elektroměry) PWM Stínění NFC Zabezpečení Dimmer Pro Nano Cloudové služby Napajeni (zdroje) Wallbox SD karty Kabeláž Antény Miniserver
LOXONE Remote Mini Air je kompaktní bezdrátové dálkové ovládání s 5 tlačítky pro individuální konfiguraci.
Vlastnosti:
| Power Supply | CR2032 battery |
|---|---|
| Power consumption | typ. 3.5µA, max. 15mA |
| Power loss | max. 15mA |
| Loxone Air |
LOXONE Air: 868MHz (SRD Band Europe), 4 channels available 915MHz (ISM Band Region 2), 10 channels available max. Power 3.16mW |
| Battery lifetime | up to 2 years |
| Temperature | -20 ... 60°C / -4 ... 140°F |
| Touch points | 5 touch points |
| Humidity | max. 95% r.H. (non condensing) |
|---|
| Colours | Black: RAL 9005 |
|---|---|
| Finish | Matte |
| Net weight | 28 g |
|---|---|
| Total weight | 55 g |
| Product dimensions | 106x34x10.5mm / 4.2x1.34x0.41” (LxWxH) |
| Product dimensions drawing |
|
| Pack size | 123.5x84x27mm / 4.86x3.31x1.06” (LxWxH) |
| Safety class | IP20 |
|---|
| Položka | Množství |
|---|---|
| Lithiová baterie CR2032 | 1x |
| Příbalový leták | 1x |
Vaše hodnocení nelze odeslat
Nahlásit komentář
Zpráva odeslána
Váš podnět nelze odeslat
Napište svůj názor
Zkontrolovat před odesláním
Vaši recenzi nelze odeslat
Kód: 200321
Značka: Loxone
Kód: 100291
Značka: Loxone
Kód: 000242
Značka: Loxone
Kód: 610019
Značka: Loxone
Kód: 100505
Značka: Loxone
Kód: 200151
Značka: Loxone
Kód: 200527
Značka: Loxone
Kód: 000614
Značka: Loxone
Kód: 610149
Značka: Loxone
Kód: 100621
Značka: Loxone
Kód: 200393
Značka: Loxone
Kód: 200348
Značka: Loxone
Kód: 610034
Značka: Loxone
Kód: 100661
Značka: Loxone
Kód: 100395
Značka: Loxone
Kód: 100114
Značka: Loxone
Kód: 100512
Značka: Loxone
Kód: 100336
Značka: Loxone
Kód: 100451
Značka: Loxone
LOXONE Remote Mini Air je kompaktní bezdrátové dálkové ovládání s 5 tlačítky pro individuální konfiguraci.
Vlastnosti:
check_circle
check_circle