- Vyprodáno
Kód: 100185
Značka: Loxone
Air Tree Pasivni reproduktory Montaz Klima Aktivni reproduktory Přístup Link Cidla Měříč (elektroměry) PWM Stínění NFC Zabezpečení Dimmer Pro Nano Cloudové služby Napajeni (zdroje) Wallbox SD karty Kabeláž Antény Miniserver
LOXONE Touch & Grill Air je grilovací teploměr se dvěma teplotními senzory, sedmi dotykovými body pro ovládání nejdůležitějších funkcí v místnosti, časovačem a teplotním alarmem. Kombinuje uživatelsky přívětivý design s architektonicky atraktivním a přehledným vzhledem. Ať už pro měření teploty při vaření nebo jako stylový mobilní ovládací prvek, Touch & Grill Air lze díky dlouhé výdrži baterie flexibilně používat kdekoli, kde ho potřebujete.
Vlastnosti:
| Supply voltage | 5 VDC via Micro USB Power supply, integrated Li-Ion Battery |
|---|---|
| Power consumption | typ. 0.150 W, max. 4 W |
| Power loss | max. 4 W |
| Battery lifetime |
Stand-by mode - without connected sensors: max. 1 450 h (max. 2 months) Continuous operation - with connected sensors: max. 170 h (max. 7 days) Battery life with active display: max. 7 h |
| Touch points (7) | capacitive touch detection |
|---|---|
| Click feedback | Yes |
| Display | time, alarm time, temperature |
| Timer function | adjustable on the device; built-in alarm signal or playback via Audioserver |
| Temperature alarm | built-in alarm signal or via Audioserver when target temperature is reached |
| Temperature sensors (2) |
Temperature range: -15 ... 300 °C / 5 ... 572 °F, Cable length: 1 500 mm |
| Loxone Air |
868 MHz (SRD Band Europe), 4 channels, max. 15.1 mW e.r.p. 915 MHz (ISM Band Region 2), 10 channels, max. 13.2 mW internal antenna |
|---|
| Temperature | 0 … 40 °C / 32 … 104 °F |
|---|---|
| Humidity | max. 95 % r.H. (non-condensing) |
| Ingress protection | IP20 |
| Colours | Anthracite: RAL 7016 |
|---|---|
| Finish | Matte |
| Položka | Množství |
|---|---|
| Teplotní sondy | 2 |
| Napájecí kabel včetně Micro-USB kabelu | 1x |
| Příbalový leták | 1x |
Vaše hodnocení nelze odeslat
Nahlásit komentář
Zpráva odeslána
Váš podnět nelze odeslat
Napište svůj názor
Zkontrolovat před odesláním
Vaši recenzi nelze odeslat
Kód: 000422
Značka: Loxone
Kód: 610070
Značka: Loxone
Kód: 000462
Značka: Loxone
Kód: 100800
Značka: Loxone
Kód: 100495
Značka: Loxone
Kód: 100232
Značka: Loxone
Kód: 100661
Značka: Loxone
Kód: 100786
Značka: Loxone
Kód: 610032
Značka: Loxone
Kód: 000533
Značka: Loxone
Kód: 200448
Značka: Loxone
Kód: 200504
Značka: Loxone
Kód: 610153
Značka: Loxone
Kód: 000613
Značka: Loxone
LOXONE Touch & Grill Air je grilovací teploměr se dvěma teplotními senzory, sedmi dotykovými body pro ovládání nejdůležitějších funkcí v místnosti, časovačem a teplotním alarmem. Kombinuje uživatelsky přívětivý design s architektonicky atraktivním a přehledným vzhledem. Ať už pro měření teploty při vaření nebo jako stylový mobilní ovládací prvek, Touch & Grill Air lze díky dlouhé výdrži baterie flexibilně používat kdekoli, kde ho potřebujete.
Vlastnosti:
check_circle
check_circle