Kód: 100185
Značka: Loxone
Kód: 100185
Značka: Loxone
Air Tree Pasivni reproduktory Montaz Klima Aktivni reproduktory Přístup Link Cidla Měříč (elektroměry) PWM Stínění NFC Zabezpečení Dimmer Pro Nano Cloudové služby Napajeni (zdroje) Wallbox SD karty Kabeláž Antény Miniserver
Komfortní senzor Tree se používá k měření teploty, vlhkosti a CO2 a indikuje kvalitu vzduchu v místnostech.
| Supply voltage | 9 … 28 V DC |
|---|---|
| Power consumption | typ. 0.35 W |
| Power loss | max. 0.16W |
| Temperature detection range | -40 ... 120°C / -40 ... 248°F, ± 0,5°C |
| Humidity detection range | 0 … 100% r.H. +/- 2%, (non condensing) |
| CO2 detection range | 400 ... 10.000ppm, ±(30 ppm + 3%) NDIR Sensor |
| Loxone Tree | connection with Miniserver / Tree Extension |
|---|
| Humidity | max. 95% r.H. (non condensing) |
|---|
| Wire cross-section | 0.25 … 0.8 mm² / AWG 23 … 18 |
|---|---|
| Stripping length | 5 mm / 0.2” |
| Temperature resistance | -40 … 105 °C / -40 … 221 °F |
| Colours | White: RAL 9003 |
|---|---|
| Finish | Matte |
| Net weight | 62g |
|---|---|
| Total weight | 75 g |
| Product dimensions | 80x80x17.4mm / 3.15x3.15x0.69” (LxWxH) with frame |
| Product dimensions drawing |
|
| Pack size | 97x85x24mm / 3.82x3.35x0.94” (LxWxH) |
| Safety class | IP20 |
|---|
| Položka | Množství |
|---|---|
| Nástěnný držák | 1x |
| Včetně rámečku | 1x |
Vaše hodnocení nelze odeslat
Nahlásit komentář
Zpráva odeslána
Váš podnět nelze odeslat
Napište svůj názor
Zkontrolovat před odesláním
Vaši recenzi nelze odeslat
Kód: 200497
Značka: Loxone
Kód: 100482
Značka: Loxone
Kód: 100476
Značka: Loxone
Kód: 100552
Značka: Loxone
Kód: 000570
Značka: Loxone
Kód: 200529
Značka: Loxone
Kód: 100506
Značka: Loxone
Kód: 100735
Značka: Loxone
Kód: 200449
Značka: Loxone
Kód: 100762
Značka: Loxone
Kód: 100494
Značka: Loxone
Kód: 100487
Značka: Loxone
Kód: 100491
Značka: Loxone
Kód: 610171
Značka: Loxone
Kód: 200064
Značka: Loxone
Kód: 200513
Značka: Loxone
Kód: 100637
Značka: Loxone
Kód: 100335
Značka: Loxone
Kód: 100512
Značka: Loxone
Kód: 200277
Značka: Loxone
Kód: 000321
Značka: Loxone
Kód: 100218
Značka: Loxone
Komfortní senzor Tree se používá k měření teploty, vlhkosti a CO2 a indikuje kvalitu vzduchu v místnostech.
check_circle
check_circle