Kód: 100185
Značka: Loxone
Kód: 100185
Značka: Loxone
Air Tree Pasivni reproduktory Montaz Klima Aktivni reproduktory Přístup Link Cidla Měříč (elektroměry) PWM Stínění NFC Zabezpečení Dimmer Pro Nano Cloudové služby Napajeni (zdroje) Wallbox SD karty Kabeláž Antény Miniserver
LOXONE Relay Extension poskytuje 14 výstupů s bezpotenciálovými relé. Spolu s Miniserverem tak získáte ideální řešení pro ovládání stínění, osvětlení, vytápění, zabezpečovacího systému a mnoha dalších funkcí.
| Supply voltage | 18 … 28 VDC |
|---|---|
| Power consumption |
typ. 0.7 W (all relays off), max. 3.8 W (all relays on) |
| Power loss at max. load | 11 W |
| Max. inrush current | 24 A |
| Outputs |
14 digital outputs (Relays), dry contact 250VAC 16A at cos =1 (IEC) total load whole Extension max. 48A (IEC) 250VAC 15A at cos =1 (UL) total load whole Extension max. 45A (UL) max. 30VDC 16A |
| Loxone Link | connection with Miniserver |
|---|
| Temperature | -40 … 40 °C / -40 … 104 °F |
|---|---|
| Humidity | max. 95 % r.H. (non-condensing) |
| Ingress protection | IP20 |
| Terminal type |
24 VDC & LOXONE Link Outputs DG220B - |
|---|---|
| Wire cross-section |
0.25 … 0.8 mm² / AWG 23 … 18 0.05 … 2.5 mm² / AWG 30 … 12 Load > 12 A: min. 2.5 mm² / AWG 12 |
| Stripping length |
5 mm / 0.2" 6 … 7.5 mm / 0.24 … 0.30” |
| Tightening torque |
- 0.5 … 0.6 Nm / 0.37 … 0.44 lbf·ft |
| Temperature resistance |
-40 … 105 °C / -40 … 221 °F min. 80 °C / 176 °F for IEC, min. 75 °C / 167 °F for UL |
| Mounting type | DIN rail according to EN 50022, 35 mm |
|---|---|
| Colours | Black: RAL 9005 |
| Finish | Matte |
| Net weight | 445 g |
|---|---|
| Total weight | 501 g |
| Product dimensions | 158 x 88 x 59 mm / 6.22 x 3.46 x 2.32” (L x W x H) |
| Product dimensions drawing |
|
| Pack size | 180 x 110 x 65 mm / 7.08 x 4.33 x 2.56” (L x W x H) |
| Operation | Type 1 (UL 60730-1, CSA E 60730-1) |
|---|---|
| Rated impulse voltage for digital output | 2.5 kV (UL 60730-1, max. altitude 2000 m) |
| Degree of pollution | 2 |
| Software class | A |
| Standards |
UL 60730-1 IEC 60730-1 |
| Položka | Množství |
|---|---|
| Informační příloha | 1x |
Vaše hodnocení nelze odeslat
Nahlásit komentář
Zpráva odeslána
Váš podnět nelze odeslat
Napište svůj názor
Zkontrolovat před odesláním
Vaši recenzi nelze odeslat
Kód: 610157
Značka: Loxone
Kód: 200519
Značka: Loxone
Kód: 200349
Značka: Loxone
Kód: 100239
Značka: Loxone
Kód: 610158
Značka: Loxone
Kód: 200507
Značka: Loxone
Kód: 100140
Značka: Loxone
Kód: 100612
Značka: Loxone
Kód: 100798
Značka: Loxone
Kód: 100428
Značka: Loxone
Kód: 100013
Značka: Loxone
Kód: 200514
Značka: Loxone
Kód: 100517
Značka: Loxone
Kód: 200353
Značka: Loxone
Kód: 610023
Značka: Loxone
Kód: 000064
Značka: Loxone
Kód: 200300
Značka: Loxone
Kód: 200301
Značka: Loxone
Kód: 100335
Značka: Loxone
Kód: 100512
Značka: Loxone
Kód: 000269
Značka: Loxone
Kód: 200417
Značka: Loxone
LOXONE Relay Extension poskytuje 14 výstupů s bezpotenciálovými relé. Spolu s Miniserverem tak získáte ideální řešení pro ovládání stínění, osvětlení, vytápění, zabezpečovacího systému a mnoha dalších funkcí.
check_circle
check_circle