Kód: 100185
Značka: Loxone
Kód: 100185
Značka: Loxone
Air Tree Pasivni reproduktory Montaz Klima Aktivni reproduktory Přístup Link Cidla Měříč (elektroměry) PWM Stínění NFC Zabezpečení Dimmer Pro Nano Cloudové služby Napajeni (zdroje) Wallbox SD karty Kabeláž Antény Miniserver
LOXONE Shading Actuator Air je bezdrátový aktor pro síťové napětí. Ke dvěma reléovým výstupům lze připojit jak stínicí techniku, tak i další zátěže, například světelné okruhy, pohony, ventilátory nebo čerpadla.
Vlastnosti:
| Power Supply | 110 ... 230VAC, 50/60Hz |
|---|---|
| Power consumption | typ. 0.25 W, max. 0.90 W |
| Power loss at max. load | 1.2W |
| Minimum load for end stop detection | 90W |
| Max. inrush current | 15 A |
| Outputs | 2 relays 5A each @cos φ = 1 (total load max. 5A) |
| Loxone Air | 868MHz (SRD Band Europe), 4 channels available max. Power 15.1mW e.r.p. 915MHz (ISM Band Region 2), 10 channels available max. Power 13.2mW |
|---|
| Temperature | -30 … 50°C / -22 ... 122°F |
|---|---|
| Humidity | max. 95% r.H. (non condensing) |
| Plug in connectors | Hirschmann STAK 3, STAS 3 |
|---|
| Colours | Black: RAL 9005 |
|---|---|
| Finish | Matte |
| Net weight | 94g |
|---|---|
| Total weight | 125 g |
| Product dimensions | 129.1x32.5x26.8mm / 5.08x1.28x1.06” (LxWxH) |
| Product dimensions drawing |
|
| Pack size | 186x77x30mm / 7.32x3.03x1.18” (LxWxH) |
| Safety class | IP54 |
|---|
Vaše hodnocení nelze odeslat
Nahlásit komentář
Zpráva odeslána
Váš podnět nelze odeslat
Napište svůj názor
Zkontrolovat před odesláním
Vaši recenzi nelze odeslat
Kód: 100155
Značka: Loxone
Kód: 100661
Značka: Loxone
Kód: 100727
Značka: Loxone
Kód: 200185
Značka: Loxone
Kód: 000560
Značka: Loxone
Kód: 100872
Značka: Loxone
Kód: 610044
Značka: Loxone
Kód: 200468
Značka: Loxone
Kód: 000462
Značka: Loxone
Kód: 610167
Značka: Loxone
Kód: 200360
Značka: Loxone
Kód: 100579
Značka: Loxone
Kód: 200418
Značka: Loxone
Kód: 200416
Značka: Loxone
Kód: 610060
Značka: Loxone
Kód: 100301
Značka: Loxone
Kód: 100114
Značka: Loxone
Kód: 100512
Značka: Loxone
Kód: 100336
Značka: Loxone
Kód: 100451
Značka: Loxone
LOXONE Shading Actuator Air je bezdrátový aktor pro síťové napětí. Ke dvěma reléovým výstupům lze připojit jak stínicí techniku, tak i další zátěže, například světelné okruhy, pohony, ventilátory nebo čerpadla.
Vlastnosti:
check_circle
check_circle