Kód: 100185
Značka: Loxone
Kód: 100185
Značka: Loxone
Air Tree Pasivni reproduktory Montaz Klima Aktivni reproduktory Přístup Link Cidla Měříč (elektroměry) PWM Stínění NFC Zabezpečení Dimmer Pro Nano Cloudové služby Napajeni (zdroje) Wallbox SD karty Kabeláž Antény Miniserver
LOXONE IR Control Air integruje zařízení s infračerveným rozhraním, jako jsou televize, AV přijímače, videoprojektory nebo klimatizace.
| Power Supply | 5VDC via Micro USB Connector |
|---|---|
| Power consumption | typ. 0.25 W |
| Power loss | max. 0.25 W |
| Temperature | -40 … 70 °C / -40 … 158 °F |
|---|---|
| Humidity | max. 90 % r.H. (non-condensing) |
| Loxone Air | LOXONE Air: 868MHz (SRD Band Europe), 4 channels available max. Power 15.1mW e.r.p. 915MHz (ISM Band Region 2), 10 channels available max. Power 13.2mW Infrared: internal IR transmitter & receiver (optimized for 38kHz IR signals) 4 external IR transmitter eyes & 1 external IR receiver eye (optimized for 38kHz IR signals) Learn in of up to 200 commands (depending on length) IR range: Up to 5m (depending on remote control and location) |
|---|
| Mounting type | Simple attachment via provided velcro tape |
|---|---|
| Colours | Black: RAL 9005 |
| Finish | Matte |
| Net weight | 33g |
|---|---|
| Total weight | 285 g |
| Product dimensions | 90x49x14mm / 3.54x1.93x0.55” (LxWxH) |
| Product dimensions drawing |
|
| Pack size | 101x96x97mm / 3.97x3.78x3.82” (LxWxH) |
| Safety class | IP20 |
|---|
| Položka | Množství |
|---|---|
| Externí IR vysílač se dvěma výstupy (délka kabelu 2 m) pro připojení k přijímači | 4 |
| Externí IR přijímač (délka kabelu 1,5 m) | 1x |
| Micro USB kabel | 1x |
| USB napájecí adaptér se třemi mezinárodními adaptéry (A, C a G) včetně kabelu | 1x |
| Příbalový leták | 1x |
Vaše hodnocení nelze odeslat
Nahlásit komentář
Zpráva odeslána
Váš podnět nelze odeslat
Napište svůj názor
Zkontrolovat před odesláním
Vaši recenzi nelze odeslat
Kód: 200300
Značka: Loxone
Kód: 100591
Značka: Loxone
Kód: 200514
Značka: Loxone
Kód: 100188
Značka: Loxone
Kód: 200518
Značka: Loxone
Kód: 200171
Značka: Loxone
Kód: 100403
Značka: Loxone
Kód: 200310
Značka: Loxone
Kód: 200525
Značka: Loxone
Kód: 200499
Značka: Loxone
Kód: 100177
Značka: Loxone
Kód: 100464
Značka: Loxone
Kód: 200468
Značka: Loxone
Kód: 000560
Značka: Loxone
Kód: 100201
Značka: Loxone
Kód: 100681
Značka: Loxone
Kód: 100114
Značka: Loxone
Kód: 100512
Značka: Loxone
Kód: 100336
Značka: Loxone
LOXONE IR Control Air integruje zařízení s infračerveným rozhraním, jako jsou televize, AV přijímače, videoprojektory nebo klimatizace.
check_circle
check_circle