Kód: 100185
Značka: Loxone
Kód: 100185
Značka: Loxone
Air Tree Pasivni reproduktory Montaz Klima Aktivni reproduktory Přístup Link Cidla Měříč (elektroměry) PWM Stínění NFC Zabezpečení Dimmer Pro Nano Cloudové služby Napajeni (zdroje) Wallbox SD karty Kabeláž Antény Miniserver
LOXONE Záplavový senzor Air je kompaktní bezdrátový senzor pro detekci vniknutí vody nebo úniku vody v interiéru. Dva kontakty na spodní straně spustí při kontaktu s vodivou kapalinou alarm – ideální pro včasné odhalení škod způsobených vodou.
Vlastnosti:
| Supply voltage | 2x 1.5 V AA batteries |
|---|---|
| Battery lifetime | up to 10 years |
| Type | Detection pads |
|---|
| Loxone Air |
868 MHz (SRD Band Europe), 4 channels, max. 15.1 mW e.r.p. 915 MHz (ISM Band Region 2), 10 channels, max. 13.2 mW internal antenna |
|---|
| Temperature | 0 … 55 °C / 32 … 131 °F |
|---|---|
| Humidity | max. 95 % r.H. (non-condensing) |
| Colours | Blue |
|---|---|
| Finish | Matte |
| Net weight | 68 g |
|---|---|
| Total weight | 86 g |
| Product dimensions | 116 x 22 x 17.5 mm / 4.57 x 0.87 x 0.69" (L x W x H) |
| Product dimensions drawing |
|
| Pack size | 140 x 56 x 21 mm / 5.51 x 2.21 x 0.83" (L x W x H) |
| Safety class | IP20 |
|---|
| Položka | Množství |
|---|---|
| Baterie AA | 2 |
| Informace o produktu | 1x |
| Lepicí páska | 1x |
Vaše hodnocení nelze odeslat
Nahlásit komentář
Zpráva odeslána
Váš podnět nelze odeslat
Napište svůj názor
Zkontrolovat před odesláním
Vaši recenzi nelze odeslat
Kód: 000528
Značka: Loxone
Kód: 100506
Značka: Loxone
Kód: 100512
Značka: Loxone
Kód: 100747
Značka: Loxone
Kód: 100862
Značka: Loxone
Kód: 100221
Značka: Loxone
Kód: 100727
Značka: Loxone
Kód: 100798
Značka: Loxone
Kód: 000610
Značka: Loxone
Kód: 200531
Značka: Loxone
Kód: 000341
Značka: Loxone
Kód: 100498
Značka: Loxone
Kód: 610029
Značka: Loxone
Kód: 100718
Značka: Loxone
Kód: 100114
Značka: Loxone
Kód: 100027
Značka: Loxone
Kód: 100202
Značka: Loxone
Kód: 100335
Značka: Loxone
Kód: 100512
Značka: Loxone
Kód: 100451
Značka: Loxone
LOXONE Záplavový senzor Air je kompaktní bezdrátový senzor pro detekci vniknutí vody nebo úniku vody v interiéru. Dva kontakty na spodní straně spustí při kontaktu s vodivou kapalinou alarm – ideální pro včasné odhalení škod způsobených vodou.
Vlastnosti:
check_circle
check_circle