Kód: 100185
Značka: Loxone
Kód: 100185
Značka: Loxone
Air Tree Pasivni reproduktory Montaz Klima Aktivni reproduktory Přístup Link Cidla Měříč (elektroměry) PWM Stínění NFC Zabezpečení Dimmer Pro Nano Cloudové služby Napajeni (zdroje) Wallbox SD karty Kabeláž Antény Miniserver
Závěsné světlo RGBW Tree je závěsné svítidlo, které kombinuje barevné světlo a teplé bílé světlo. Ovládání a stmívání je řízeno přímo prostřednictvím rozhraní Tree.
Funkce:
| Supply voltage | 21.6 … 25.2 VDC |
|---|---|
| Power consumption | Standby: |
| Dimming range | 0 ... 100% |
| Frequency | 400Hz |
| Energy efficiency (EU) 2017/1369 | F |
| Temperature | -40 ... 55°C / -40 ... 131°F |
|---|---|
| Humidity | max. 95 % r.H. (non-condensing) |
| Loxone Tree | Connection with Miniserver / Tree Extension |
|---|
| Wire cross-section |
Connection Cable: 0.75mm² / AWG18 Connection Terminals: 0.14 … 4mm² / AWG24 … 12 |
|---|---|
| Stripping length |
Connection Cable: 11mm / 0.43" Connection Terminals: 11mm / 0.43" |
| Temperature resistance |
Connection Cable: max. 70°C / 158°F Connection Terminals: max. 85°C / 185°F |
| Colour temperature | typ. 3000k (warm white) |
|---|---|
| Luminous flux | typ. 975lm (warm white) |
| Colour rendering index (CRI) | min. 80, typ. 83 |
| Beam angle |
RGB 120° WW 38° |
| Unified glare rating (UGR) | — |
| Material | Alu and Plastic |
|---|---|
| Colours | Gold: approx. RAL 1036 |
| Finish | Matte |
| Max. drop from ceiling to lower edge of pendant | 2m |
| Safety class | IP20 |
|---|
| Položka | Množství |
|---|---|
| Kabel potažený tkaninou (2 m) | 1x |
| WAGO svorky | 4 |
| Šrouby s hmoždinkami | 2 |
| Rukavice | 2 |
| Příbalový leták | 1x |
Vaše hodnocení nelze odeslat
Nahlásit komentář
Zpráva odeslána
Váš podnět nelze odeslat
Napište svůj názor
Zkontrolovat před odesláním
Vaši recenzi nelze odeslat
Kód: 200161
Značka: Loxone
Kód: 000341
Značka: Loxone
Kód: 100202
Značka: Loxone
Kód: 000566
Značka: Loxone
Kód: 100288
Značka: Loxone
Kód: 200513
Značka: Loxone
Kód: 200512
Značka: Loxone
Kód: 100867
Značka: Loxone
Kód: 100803
Značka: Loxone
Kód: 200511
Značka: Loxone
Kód: 100802
Značka: Loxone
Kód: 200538
Značka: Loxone
Kód: 200064
Značka: Loxone
Kód: 100804
Značka: Loxone
Kód: 100200
Značka: Loxone
Kód: 100637
Značka: Loxone
Kód: 100335
Značka: Loxone
Kód: 100512
Značka: Loxone
Kód: 100218
Značka: Loxone
Závěsné světlo RGBW Tree je závěsné svítidlo, které kombinuje barevné světlo a teplé bílé světlo. Ovládání a stmívání je řízeno přímo prostřednictvím rozhraní Tree.
Funkce:
check_circle
check_circle