Kód: 100185
Značka: Loxone
Kód: 100185
Značka: Loxone
Air Tree Pasivni reproduktory Montaz Klima Aktivni reproduktory Přístup Link Cidla Měříč (elektroměry) PWM Stínění NFC Zabezpečení Dimmer Pro Nano Cloudové služby Napajeni (zdroje) Wallbox SD karty Kabeláž Antény Miniserver
RS232 Extension vám umožňuje ovládat mnoho zařízení s rozhraním RS232, jako jsou audio systémy, telefon, topení a mnoho dalších.
Vlastnosti:
| Supply voltage | 9 … 28 V DC |
|---|---|
| Power consumption | typ. 0.19 W |
| Power loss at max. load | 0.60 W |
| Loxone Link | Connection with Miniserver |
|---|---|
| RS232 |
max. 15 m wire length Adjustable baud rate & parity Only 8 data bits are supported. |
| Temperature | -40 … 70 °C / -40 … 158 °F |
|---|---|
| Humidity | max. 95 % r.H. (non-condensing) |
| Ingress protection | IP20 |
| Terminal type |
24 VDC & LOXONE Link Interface DG220B - |
|---|---|
| Wire cross-section |
0.25 … 0.8 mm² / AWG 23 … 18 0.14 … 0.5 mm² / AWG 26 … 20 |
| Stripping length |
5 mm / 0.2" 7 mm / 0.28" |
| Temperature resistance |
-40 … 105 °C / -40 … 221 °F -40 … 70 °C / -40 … 158 °F |
| Mounting type | DIN rail according to EN 50022, 35 mm |
|---|---|
| Colours | Black: RAL 9005 |
| Finish | Matte |
| Certifications |
UL 62368-1 CSA C22.2#62368-1 |
|---|
| Položka | Množství |
|---|---|
| Příbalový leták | 1x |
Vaše hodnocení nelze odeslat
Nahlásit komentář
Zpráva odeslána
Váš podnět nelze odeslat
Napište svůj názor
Zkontrolovat před odesláním
Vaši recenzi nelze odeslat
Kód: 200470
Značka: Loxone
Kód: 100485
Značka: Loxone
Kód: 000601
Značka: Loxone
Kód: 100246
Značka: Loxone
Kód: 100025
Značka: Loxone
Kód: 000588
Značka: Loxone
Kód: 100787
Značka: Loxone
Kód: 000384
Značka: Loxone
Kód: 100352
Značka: Loxone
Kód: 000800
Značka: Loxone
Kód: 100422
Značka: Loxone
Kód: 610036
Značka: Loxone
Kód: 100274
Značka: Loxone
Kód: 100226
Značka: Loxone
Kód: 100560
Značka: Loxone
Kód: 100011
Značka: Loxone
Kód: 000496
Značka: Loxone
RS232 Extension vám umožňuje ovládat mnoho zařízení s rozhraním RS232, jako jsou audio systémy, telefon, topení a mnoho dalších.
Vlastnosti:
check_circle
check_circle