Kód: 100185
Značka: Loxone
Kód: 100185
Značka: Loxone
Air Tree Pasivni reproduktory Montaz Klima Aktivni reproduktory Přístup Link Cidla Měříč (elektroměry) PWM Stínění NFC Zabezpečení Dimmer Pro Nano Cloudové služby Napajeni (zdroje) Wallbox SD karty Kabeláž Antény Miniserver
Wall Speaker je flexibilní dvoupásmový reproduktor. Dokonale ladí s LOXONE Audioserverem a díky integrovanému zavěšení na stěnu jej lze instalovat vertikálně nebo horizontálně. Ozvučnice a další díly jsou optimalizovány pro minimální zkreslení a vysoké rozlišení akustických detailů. Abyste plně využili potenciál reproduktoru, doporučujemejeho montáž na stěnu.
Vlastnosti:
| Speaker type | 2-way |
|---|---|
| Frequency range | 50…25.000Hz |
| Nominal impedance | 8 Ohm |
| Woofer membrane material | Fiber reinforced kraft paper |
| Power rating of connectors | 50W |
|---|---|
| Maximum power | 80 W |
| Crossover frequency | 2,2kHz |
| Sensitivity | 86dB |
| Tweeter dome material | Silk |
| Temperature | -30 … 70 °C / -22 … 158 °F |
|---|---|
| Humidity | max. 95 % r.H. (non-condensing) |
| Safety class | IP20 |
|---|
| Položka | Množství |
|---|---|
| Přední kryt | 1x |
| Instalační šablona | 1x |
Vaše hodnocení nelze odeslat
Nahlásit komentář
Zpráva odeslána
Váš podnět nelze odeslat
Napište svůj názor
Zkontrolovat před odesláním
Vaši recenzi nelze odeslat
Kód: 100808
Značka: Loxone
Kód: 000553
Značka: Loxone
Kód: 200406
Značka: Loxone
Kód: 000313
Značka: Loxone
Kód: 000063
Značka: Loxone
Kód: 100584
Značka: Loxone
Kód: 200177
Značka: Loxone
Kód: 100666
Značka: Loxone
Kód: 610171
Značka: Loxone
Kód: 100221
Značka: Loxone
Kód: 200524
Značka: Loxone
Kód: 000798
Značka: Loxone
Kód: 100872
Značka: Loxone
Kód: 100228
Značka: Loxone
Kód: 200100
Značka: Loxone
Kód: 100265
Značka: Loxone
Kód: 100428
Značka: Loxone
Kód: 100512
Značka: Loxone
Kód: 610157
Značka: Loxone
Kód: 610156
Značka: Loxone
Wall Speaker je flexibilní dvoupásmový reproduktor. Dokonale ladí s LOXONE Audioserverem a díky integrovanému zavěšení na stěnu jej lze instalovat vertikálně nebo horizontálně. Ozvučnice a další díly jsou optimalizovány pro minimální zkreslení a vysoké rozlišení akustických detailů. Abyste plně využili potenciál reproduktoru, doporučujemejeho montáž na stěnu.
Vlastnosti:
check_circle
check_circle