Kód: 100185
Značka: Loxone
Kód: 100185
Značka: Loxone
Air Tree Pasivni reproduktory Montaz Klima Aktivni reproduktory Přístup Link Cidla Měříč (elektroměry) PWM Stínění NFC Zabezpečení Dimmer Pro Nano Cloudové služby Napajeni (zdroje) Wallbox SD karty Kabeláž Antény Miniserver
LOXONE Nano 2 Relay Tree je kompaktní modul se 2 reléovými výstupy. Skvěle se hodí pro stínění, ale i pro další univerzální použití v domácnosti i budově.
Vlastnosti:
| Supply voltage | 18 … 28 VDC |
|---|---|
| Power consumption | typ. 0.1 W, max. 0.34 W |
| Power loss at max. load | 2.2 W |
| Minimum load for end stop detection | 100mA |
| Max. inrush current | 15 A |
| Outputs |
2 digital outputs (Relays), dry contact, shared hot max. 250VAC 10A at cosᵠ=1 (IEC) or max. 30VDC 10A total load max. 12A |
| Current detection setting range | 100 … 5000mA |
| Temperature | -40 … 55°C / -40 … 131°F |
| Humidity | max. 95% r.H. (non condensing) |
|---|
| Wire cross-section |
Connection Cables: 1,5mm² / AWG18 Power Supply & LOXONE Tree: 0.25 … 0.8mm² / AWG23 … 18 |
|---|---|
| Stripping length |
Connection Cables: 5mm / 0.2" Power Supply & LOXONE Tree: 5mm / 0.2" |
| Temperature resistance |
Connection Cables: min. 80°C / 176°F for IEC, min. 75°C / 167°F for UL Power Supply & LOXONE Tree: -40 … 105°C / -40 … 221°F |
| Length |
Connection Cables: 150mm / 5,91" Power Supply & LOXONE Tree: - |
| Colours | Green: RAL 6018 |
|---|---|
| Finish | Matte |
| Net weight | 37g |
|---|---|
| Total weight | 59g |
| Product dimensions | 39.45x38.95x20.20mm / 1.55x1.53x0.80” (LxWxH) |
| Product dimensions drawing |
|
| Pack size | 84x80x47mm / 3.31x3.15x1.85” (LxWxH) |
| Safety class | IP20 |
|---|
| Položka | Množství |
|---|---|
| Informační příloha | 1x |
Vaše hodnocení nelze odeslat
Nahlásit komentář
Zpráva odeslána
Váš podnět nelze odeslat
Napište svůj názor
Zkontrolovat před odesláním
Vaši recenzi nelze odeslat
Kód: 000803
Značka: Loxone
Kód: 100681
Značka: Loxone
Kód: 100324
Značka: Loxone
Kód: 200154
Značka: Loxone
Kód: 100334
Značka: Loxone
Kód: 100793
Značka: Loxone
Kód: 100402
Značka: Loxone
Kód: 000614
Značka: Loxone
Kód: 610049
Značka: Loxone
Kód: 100751
Značka: Loxone
Kód: 100566
Značka: Loxone
Kód: 000590
Značka: Loxone
Kód: 100865
Značka: Loxone
Kód: 100455
Značka: Loxone
Kód: 200508
Značka: Loxone
Kód: 100637
Značka: Loxone
Kód: 100335
Značka: Loxone
Kód: 100512
Značka: Loxone
Kód: 000497
Značka: Loxone
Kód: 100218
Značka: Loxone
LOXONE Nano 2 Relay Tree je kompaktní modul se 2 reléovými výstupy. Skvěle se hodí pro stínění, ale i pro další univerzální použití v domácnosti i budově.
Vlastnosti:
check_circle
check_circle