Kód: 100185
Značka: Loxone
Kód: 100185
Značka: Loxone
Air Tree Pasivni reproduktory Montaz Klima Aktivni reproduktory Přístup Link Cidla Měříč (elektroměry) PWM Stínění NFC Zabezpečení Dimmer Pro Nano Cloudové služby Napajeni (zdroje) Wallbox SD karty Kabeláž Antény Miniserver
LOXONE NFC Code Touch Air je přístupové řešení s NFC čtečkou a podsvícenou numerickou klávesnicí na skleněném čelním panelu.
Vlastnosti:
| Power Supply | 9 ... 28VDC or 2x 1.5V AAA batteries |
|---|---|
| Power consumption | typ. 0.05W, max. 0.8W (while reading NFC) |
| Power loss | max. 0.8W |
| Battery lifetime | up to 2 years |
| Loxone Air |
LOXONE Air: 868MHz (SRD Band Europe), 4 channels available max. Power 15.1mW e.r.p. 915MHz (ISM Band Region 2), 10 channels available max. Power 13.2mW internal antenna |
| Mounting location with direct sunlight |
white: allowed anthracite: not allowed |
| Temperature |
external power supply: -20 … 70°C / -4 … 158°F battery powered: -20 ... 60°C / -4 ... 140°F |
| Touch points | 5 touch points, capacitive touch detection |
| NFC | Frequency: 13.56MHz |
| Recommended mounting height | 135cm / 53.15” |
| Humidity | max. 95% r.H. (non condensing) |
|---|
| Click feedback | Yes |
|---|
| Unencrypted | ISO/IEC 14443, fixed UID required |
|---|---|
| Encrypted | Media with MIFARE® DESFire® Chip |
| Wire cross-section | 0.25 … 0.8 mm² / AWG 23 … 18 |
|---|---|
| Stripping length | 5 mm / 0.2” |
| Temperature resistance | -40 … 105 °C / -40 … 221 °F |
| Colours |
Anthracite: RAL9005 - Part No. 100482 White: RAL9003 - Part No. 100483 |
|---|---|
| Finish | Matte |
| Net weight | 123 g |
|---|---|
| Total weight | 165 g |
| Product dimensions | 90 x 90 x 16 mm / 3.55 x 3.55 x 0.63” (L x W x H) |
| Product dimensions drawing |
|
| Pack size | 104 x 107 x 39 mm / 4.09 x 4.21 x 1.54” (L x W x H) |
| Safety class | IP44 |
|---|---|
| Certifications |
UL 62368-1:2014 Ed.2 CSA C22.2#62368-1:2014 Ed.2 |
| Položka | Množství |
|---|---|
| NFC tag | 1x |
| NFC samolepka | 1x |
| Plastový montážní držák | 1x |
| Fólie na ochranu proti stříkající vodě | 1x |
| Baterie AAA | 2 |
Vaše hodnocení nelze odeslat
Nahlásit komentář
Zpráva odeslána
Váš podnět nelze odeslat
Napište svůj názor
Zkontrolovat před odesláním
Vaši recenzi nelze odeslat
Kód: 100801
Značka: Loxone
Kód: 000613
Značka: Loxone
Kód: 610169
Značka: Loxone
Kód: 100864
Značka: Loxone
Kód: 100602
Značka: Loxone
Kód: 200526
Značka: Loxone
Kód: 000610
Značka: Loxone
Kód: 100202
Značka: Loxone
Kód: 200054
Značka: Loxone
Kód: 000609
Značka: Loxone
Kód: 200350
Značka: Loxone
Kód: 100151
Značka: Loxone
Kód: 200290
Značka: Loxone
Kód: 100747
Značka: Loxone
Kód: 610006
Značka: Loxone
Kód: 000514
Značka: Loxone
Kód: 000456
Značka: Loxone
Kód: 200318
Značka: Loxone
Kód: 200446
Značka: Loxone
Kód: 100563
Značka: Loxone
Kód: 100564
Značka: Loxone
Kód: 000609
Značka: Loxone
LOXONE NFC Code Touch Air je přístupové řešení s NFC čtečkou a podsvícenou numerickou klávesnicí na skleněném čelním panelu.
Vlastnosti:
check_circle
check_circle