Kód: 100185
Značka: Loxone
Kód: 100185
Značka: Loxone
Air Tree Pasivni reproduktory Montaz Klima Aktivni reproduktory Přístup Link Cidla Měříč (elektroměry) PWM Stínění NFC Zabezpečení Dimmer Pro Nano Cloudové služby Napajeni (zdroje) Wallbox SD karty Kabeláž Antény Miniserver
LOXONE Fröling Extension umožňuje integraci topných systémů od výrobce Fröling.
Vlastnosti:
| Supply voltage | 9 … 28 V DC |
|---|---|
| Power consumption | max. 0.06 W |
| Power loss at max. load | 0.06 W |
| Loxone Link | Connection with Miniserver |
|---|---|
| Fröling |
max. 18 heating circuits, 8 boilers or 4 buffer cylinders max. 15 m wire length Fröling Software version 5.11 or higher required |
| Temperature | -40 … 70 °C / -40 … 158 °F |
|---|---|
| Humidity | max. 95 % r.H. (non-condensing) |
| Ingress protection | IP20 |
| Terminal type |
24 VDC & LOXONE Link Interface DG220B - |
|---|---|
| Wire cross-section |
0.25 … 0.8 mm² / AWG 23 … 18 0.14 … 0.5 mm² / AWG 26 … 20 |
| Stripping length |
5 mm / 0.2" 7 mm / 0.28" |
| Temperature resistance |
-40 … 105 °C / -40 … 221 °F -40 … 70 °C / -40 … 158 °F |
| Mounting type | DIN rail according to EN 50022, 35 mm |
|---|---|
| Colours | Black: RAL 9005 |
| Finish | Matte |
| Položka | Množství |
|---|---|
| Adaptér Fröling DB9 | 1x |
| Příbalový leták | 1x |
Vaše hodnocení nelze odeslat
Nahlásit komentář
Zpráva odeslána
Váš podnět nelze odeslat
Napište svůj názor
Zkontrolovat před odesláním
Vaši recenzi nelze odeslat
Kód: 100307
Značka: Loxone
Kód: 100487
Značka: Loxone
Kód: 100274
Značka: Loxone
Kód: 200426
Značka: Loxone
Kód: 200532
Značka: Loxone
Kód: 100762
Značka: Loxone
Kód: 100155
Značka: Loxone
Kód: 100228
Značka: Loxone
Kód: 200511
Značka: Loxone
Kód: 200063
Značka: Loxone
Kód: 200469
Značka: Loxone
Kód: 000560
Značka: Loxone
Kód: 100484
Značka: Loxone
Kód: 610106
Značka: Loxone
Kód: 100186
Značka: Loxone
Kód: 000815
Značka: Loxone
Kód: 200300
Značka: Loxone
Kód: 200301
Značka: Loxone
Kód: 000496
Značka: Loxone
LOXONE Fröling Extension umožňuje integraci topných systémů od výrobce Fröling.
Vlastnosti:
check_circle
check_circle