Kód: 100185
Značka: Loxone
Kód: 100185
Značka: Loxone
Air Tree Pasivni reproduktory Montaz Klima Aktivni reproduktory Přístup Link Cidla Měříč (elektroměry) PWM Stínění NFC Zabezpečení Dimmer Pro Nano Cloudové služby Napajeni (zdroje) Wallbox SD karty Kabeláž Antény Miniserver
Install Speaker 7 Client zaujme svými vynikajícími zvukovými vlastnostmi a rozmanitostí využití. Přijímá zvukový signál z reproduktoru typu Master a může jej předávat dalším reproduktorům typu Client. Dohromady tvoří flexibilní audio řešení škálovatelné pro budovy všech velikostí.
Vlastnosti:
| Supply voltage | 18VDC ... 26VDC |
|---|---|
| Power consumption | 0.05W (Standby) 35W (Peak) |
| Master-Client Interface (MCI) | up to 20 speaker clients per Master up to 30m wire length between clients up to 600m total length Wiring: Twisted pair, Line topology |
|---|
| Speaker type | 2-Way active speaker |
|---|---|
| Class-D Amplifier |
35 W nominal power 70 W peak power |
| Frequency range | 45…28.000Hz |
| Crossover frequency | 2100Hz |
| SPL | 105dB @ 1m max. |
| Woofer Ø | 178mm / 7" |
| Woofer membrane material | Carbon filled Polypropylene |
| Tweeter Ø | 25.4mm / 1" |
| Tweeter dome material | Silk |
| Temperature | -10…50 °C / 14…122 °F |
|---|---|
| Humidity | max. 95 % r.H. (non-condensing) |
| Terminal type |
24VDC: TFKC 2.5 MCI: DG220B |
|---|---|
| Wire cross-section |
24VDC: 1 … 2.5mm² / AWG17 … 12 MCI: 0.28 … 0.8mm² / AWG23 … 18 |
| Conductor type |
24VDC: Stranded / Solid MCI: Solid |
| Stripping length |
24VDC: 10mm / 0.39“ MCI: 5 … 6mm / 0.2 … 0.24" |
| Temperature resistance |
24VDC: -40 … 70°C / -40 … 158°F MCI: -40 … 105°C / -40 … 221°F |
| Connection type |
24VDC: Push-in MCI: Push-in |
| Colours | Speaker: Black, RAL9004 Front grille: White, RAL9003 |
|---|---|
| Finish | Matte |
| Položka | Množství |
|---|---|
| Mřížkový kryt (bílý) | 1x |
| Montážní šablona | 1x |
| Příbalový leták | 1x |
Vaše hodnocení nelze odeslat
Nahlásit komentář
Zpráva odeslána
Váš podnět nelze odeslat
Napište svůj názor
Zkontrolovat před odesláním
Vaši recenzi nelze odeslat
Kód: 100013
Značka: Loxone
Kód: 200501
Značka: Loxone
Kód: 100485
Značka: Loxone
Kód: 100464
Značka: Loxone
Kód: 100154
Značka: Loxone
Kód: 100540
Značka: Loxone
Kód: 100506
Značka: Loxone
Kód: 100564
Značka: Loxone
Kód: 100711
Značka: Loxone
Kód: 200205
Značka: Loxone
Kód: 100527
Značka: Loxone
Kód: 100484
Značka: Loxone
Kód: 100334
Značka: Loxone
Kód: 100012
Značka: Loxone
Kód: 100679
Značka: Loxone
Kód: 100483
Značka: Loxone
Kód: 200202
Značka: Loxone
Kód: 610153
Značka: Loxone
Kód: 000800
Značka: Loxone
Kód: 000613
Značka: Loxone
Kód: 000616
Značka: Loxone
Kód: 610157
Značka: Loxone
Kód: 610158
Značka: Loxone
Install Speaker 7 Client zaujme svými vynikajícími zvukovými vlastnostmi a rozmanitostí využití. Přijímá zvukový signál z reproduktoru typu Master a může jej předávat dalším reproduktorům typu Client. Dohromady tvoří flexibilní audio řešení škálovatelné pro budovy všech velikostí.
Vlastnosti:
check_circle
check_circle