Kód: 100185
Značka: Loxone
Kód: 100185
Značka: Loxone
Air Tree Pasivni reproduktory Montaz Klima Aktivni reproduktory Přístup Link Cidla Měříč (elektroměry) PWM Stínění NFC Zabezpečení Dimmer Pro Nano Cloudové služby Napajeni (zdroje) Wallbox SD karty Kabeláž Antény Miniserver
LOXONE Touch Nightlight Air je noční světlo s integrovaným budíkem pro ovládání nejdůležitějších funkcí místnosti. Ideálně se hodí na noční stolek, ale lze jej použít i na stolech, policích a na mnoha dalších místech.
Funkce:
Pro nejlepší uživatelský zážitek ve vašich projektech doporučujeme: Od teď sázejte na nový Touch Nightlight. Přepracovaný design zajišťuje intuitivní ovládání a dokonale ladí s moderními interiéry.
| Power Supply | 5VDC via Micro USB Power supply |
|---|---|
| Power consumption | typ. < 0.150 W, max. 5 W |
| Power loss | max. 5W |
| Temperature | -40 ... 35°C / -40 ... 91°F |
| Touch points | 7 touch points, capacitive touch detection |
| Alarm clock function | Alarm time adjustable on the device, built-in alarm signal or alarm playback via Audioserver |
| Loxone Air | 868MHz (SRD Band Europe), 4 channels available 915MHz (ISM Band Region 2), 10 channels available max. Power 3.16mW |
|---|
| Humidity | max. 95% r.H. (non condensing) |
|---|
| Click feedback | Yes |
|---|
| Colours |
White: RAL9003 Gold: approx. RAL1036 |
|---|---|
| Finish | Matte |
| Net weight | 395 g |
|---|---|
| Total weight | 667 g |
| Product dimensions | 120 x 120 x 75 mm / 4.72 x 4.72 x 2.95” (L x W x H) |
| Product dimensions drawing |
|
| Pack size | 190 x 215 x 91 mm / 7.48 x 8.46 x 3.58” (L x W x H) |
| Safety class | IP20 |
|---|
| Položka | Množství |
|---|---|
| Kabel USB A na Micro B (pouze napájení) | 1x |
| USB napájecí adaptér se třemi mezinárodními adaptéry (A, C a G) včetně kabelu | 1x |
| Příbalový leták | 1x |
Vaše hodnocení nelze odeslat
Nahlásit komentář
Zpráva odeslána
Váš podnět nelze odeslat
Napište svůj názor
Zkontrolovat před odesláním
Vaši recenzi nelze odeslat
Kód: 100403
Značka: Loxone
Kód: 100186
Značka: Loxone
Kód: 100242
Značka: Loxone
Kód: 100517
Značka: Loxone
Kód: 100151
Značka: Loxone
Kód: 000392
Značka: Loxone
Kód: 100861
Značka: Loxone
Kód: 100402
Značka: Loxone
Kód: 100422
Značka: Loxone
Kód: 200416
Značka: Loxone
Kód: 200406
Značka: Loxone
Kód: 100584
Značka: Loxone
Kód: 100575
Značka: Loxone
Kód: 000580
Značka: Loxone
Kód: 000798
Značka: Loxone
Kód: 100114
Značka: Loxone
Kód: 100512
Značka: Loxone
Kód: 100336
Značka: Loxone
Kód: 100451
Značka: Loxone
LOXONE Touch Nightlight Air je noční světlo s integrovaným budíkem pro ovládání nejdůležitějších funkcí místnosti. Ideálně se hodí na noční stolek, ale lze jej použít i na stolech, policích a na mnoha dalších místech.
Funkce:
Pro nejlepší uživatelský zážitek ve vašich projektech doporučujeme: Od teď sázejte na nový Touch Nightlight. Přepracovaný design zajišťuje intuitivní ovládání a dokonale ladí s moderními interiéry.
check_circle
check_circle