Kód: 100185
Značka: Loxone
Kód: 100185
Značka: Loxone
Air Tree Pasivni reproduktory Montaz Klima Aktivni reproduktory Přístup Link Cidla Měříč (elektroměry) PWM Stínění NFC Zabezpečení Dimmer Pro Nano Cloudové služby Napajeni (zdroje) Wallbox SD karty Kabeláž Antény Miniserver
S LOXONE Fan Control Tree můžete inteligentně ovládat stropní ventilátory a zajistit tak optimální klima v interiéru vašich projektů:
| Supply voltage | 18 … 30 VDC |
|---|---|
| Power consumption | typ. 0.1 W (Off), max. 0.7 W (step "Fast") |
| Ceiling fan (1) |
Fan voltage: 230 VAC, 50 Hz Min./ Max. load: 30 W / 120 W Max. output power loss: 0.3 W with 60 W fan 4 steps: (Off), Slow, Medium, Fast, Maximum (The available steps can vary within permissible load range.) Speed levels optimized for 60 W |
|---|
| Loxone Tree | Connection with Miniserver / Tree Extension |
|---|
| Temperature | -20 … 55 °C / -4 … 131 °F |
|---|---|
| Humidity | max. 95 % r.H. (non-condensing) |
| Ingress protection | IP20 |
| Terminal type |
24 VDC & LOXONE Tree Ceiling Fan Output DG220B MSTB2.5 |
|---|---|
| Wire cross-section |
0.25 … 0.8 mm² / AWG 23 … 18 0.2 … 2.5 mm² / AWG 24 … 12 |
| Stripping length |
5 mm / 0.2" 7 mm / 0.28" |
| Tightening torque |
- 0.5 … 0.6 Nm / 0.37 … 0.44 lbf·ft |
| Temperature resistance |
-40 … 105 °C / -40 … 221 °F -40 … 100 °C / -40 … 212 °F |
| Stripping length | 5 … 6 mm / 0.2 … 0.24” |
| Mounting type | DIN rail according to EN 50022, 35 mm |
|---|---|
| Colours | Black: RAL 9005 |
| Finish | Matte |
| Operation | Type 1 (IEC 60730-1) |
|---|---|
| Rated impulse voltage for fan output | 4 kV (IEC 60730-1, max. altitude 2000 m) |
| Degree of pollution | 2 |
| Software class | A |
| Položka | Množství |
|---|---|
| Příbalový leták | 1x |
Vaše hodnocení nelze odeslat
Nahlásit komentář
Zpráva odeslána
Váš podnět nelze odeslat
Napište svůj názor
Zkontrolovat před odesláním
Vaši recenzi nelze odeslat
Kód: 200491
Značka: Loxone
Kód: 100792
Značka: Loxone
Kód: 100395
Značka: Loxone
Kód: 610074
Značka: Loxone
Kód: 610164
Značka: Loxone
Kód: 200054
Značka: Loxone
Kód: 000608
Značka: Loxone
Kód: 610141
Značka: Loxone
Kód: 100676
Značka: Loxone
Kód: 610051
Značka: Loxone
Kód: 100550
Značka: Loxone
Kód: 000610
Značka: Loxone
Kód: 610155
Značka: Loxone
Kód: 000534
Značka: Loxone
Kód: 100276
Značka: Loxone
Kód: 100335
Značka: Loxone
Kód: 100512
Značka: Loxone
Kód: 100612
Značka: Loxone
S LOXONE Fan Control Tree můžete inteligentně ovládat stropní ventilátory a zajistit tak optimální klima v interiéru vašich projektů:
check_circle
check_circle