Kód: 100185
Značka: Loxone
Kód: 100185
Značka: Loxone
Air Tree Pasivni reproduktory Montaz Klima Aktivni reproduktory Přístup Link Cidla Měříč (elektroměry) PWM Stínění NFC Zabezpečení Dimmer Pro Nano Cloudové služby Napajeni (zdroje) Wallbox SD karty Kabeláž Antény Miniserver
LOXONE Touch Tree má pět dotykových bodů pro ovládání nejdůležitějších funkcí v místnosti. Při dotyku vydá zvukové kliknutí jako akustické odezvu. Je integrován senzor pro měření teploty a vlhkosti.
| Supply voltage | 9 … 28 V DC |
|---|---|
| Power consumption | typ. 0.115 W |
| Power loss | max. 115mW |
| Temperature | -20 … 70°C / -4 … 158°F |
| Touch points | 5 touch points, capacitive touch detection |
| Temperature detection range | -40 … 125°C / -40 … 257°F; +/- 0.5°C / 0.9°F |
| Humidity detection range | 0 … 100% r.H. +/- 2%, (non condensing) |
| Recommended mounting height | 135cm / 53.15” |
| Click feedback | Yes |
|---|
| Humidity | max. 95% r.H. (non condensing) |
|---|
| Temperature resistance | -40 … 125°C / -40 … 257°F |
|---|
| Wire cross-section | 0.25 … 0.8 mm² / AWG 23 … 18 |
|---|---|
| Stripping length | 5 mm / 0.2” |
| Colours |
Anthracite: RAL7016 - Part No. 100222 White: RAL9003 - Part No. 100221 |
|---|---|
| Finish | Matte |
| Net weight | 65 g |
|---|---|
| Total weight | 85 g |
| Product dimensions drawing |
|
| Product dimensions | 80x80x10mm / 3.15x3.15x0.4” (LxWxH) |
| Safety class | IP40 |
|---|
| Položka | Množství |
|---|---|
| Včetně rámečku | 1x |
Vaše hodnocení nelze odeslat
Nahlásit komentář
Zpráva odeslána
Váš podnět nelze odeslat
Napište svůj názor
Zkontrolovat před odesláním
Vaši recenzi nelze odeslat
Kód: 100480
Značka: Loxone
Kód: 000269
Značka: Loxone
Kód: 610029
Značka: Loxone
Kód: 000319
Značka: Loxone
Kód: 100422
Značka: Loxone
Kód: 100867
Značka: Loxone
Kód: 000588
Značka: Loxone
Kód: 100487
Značka: Loxone
Kód: 100527
Značka: Loxone
Kód: 200425
Značka: Loxone
Kód: 100275
Značka: Loxone
Kód: 000314
Značka: Loxone
Kód: 100806
Značka: Loxone
Kód: 610032
Značka: Loxone
Kód: 100403
Značka: Loxone
Kód: 100637
Značka: Loxone
Kód: 100512
Značka: Loxone
Kód: 200277
Značka: Loxone
Kód: 000321
Značka: Loxone
Kód: 100218
Značka: Loxone
LOXONE Touch Tree má pět dotykových bodů pro ovládání nejdůležitějších funkcí v místnosti. Při dotyku vydá zvukové kliknutí jako akustické odezvu. Je integrován senzor pro měření teploty a vlhkosti.
check_circle
check_circle