Kód: 100185
Značka: Loxone
Kód: 100185
Značka: Loxone
Air Tree Pasivni reproduktory Montaz Klima Aktivni reproduktory Přístup Link Cidla Měříč (elektroměry) PWM Stínění NFC Zabezpečení Dimmer Pro Nano Cloudové služby Napajeni (zdroje) Wallbox SD karty Kabeláž Antény Miniserver
Trubkový motor SOLIDline Air od společnosti Geiger Antriebstechnik s integrovanou bezdrátovou technologií LOXONE Air je ideálním řešením pro rekonstrukce a renovace.
Vlastnosti:
| Power Supply | 0.63A |
|---|---|
| Voltage | 230V~/50Hz |
| Cos Phi (cosΦ) | >0.95 |
| Inrush current (Factor) | x 1.2 |
| Power | 140W |
| Torque | 20Nm |
| Speed | 16 1/min |
| Ingress protection | IP44 |
| Product dimensions | 546.5x45mm |
| Operating mode | S2 5min |
| Weight | ca. 2.20kg |
| Operaiting temperature | -10 – 60°C / H max. 90°C |
| Položka | Množství |
|---|---|
| Držák motoru SOLIDline (SOC) | 1x |
| Připojovací kabel 3 m | 1x |
Vaše hodnocení nelze odeslat
Nahlásit komentář
Zpráva odeslána
Váš podnět nelze odeslat
Napište svůj názor
Zkontrolovat před odesláním
Vaši recenzi nelze odeslat
Kód: 200417
Značka: Loxone
Kód: 200539
Značka: Loxone
Kód: 000044
Značka: Loxone
Kód: 100582
Značka: Loxone
Kód: 100423
Značka: Loxone
Kód: 000534
Značka: Loxone
Kód: 100461
Značka: Loxone
Kód: 610071
Značka: Loxone
Kód: 100182
Značka: Loxone
Kód: 100719
Značka: Loxone
Kód: 000477
Značka: Loxone
Kód: 200501
Značka: Loxone
Kód: 100289
Značka: Loxone
Kód: 200529
Značka: Loxone
Kód: 200516
Značka: Loxone
Kód: 100185
Značka: Loxone
Kód: 100186
Značka: Loxone
Kód: 100187
Značka: Loxone
Kód: 100188
Značka: Loxone
Kód: 100189
Značka: Loxone
Kód: 100114
Značka: Loxone
Kód: 000392
Značka: Loxone
Kód: 100512
Značka: Loxone
Kód: 100336
Značka: Loxone
Kód: 000394
Značka: Loxone
Kód: 100451
Značka: Loxone
Trubkový motor SOLIDline Air od společnosti Geiger Antriebstechnik s integrovanou bezdrátovou technologií LOXONE Air je ideálním řešením pro rekonstrukce a renovace.
Vlastnosti:
check_circle
check_circle