Kód: 100185
Značka: Loxone
Kód: 100185
Značka: Loxone
Air Tree Pasivni reproduktory Montaz Klima Aktivni reproduktory Přístup Link Cidla Měříč (elektroměry) PWM Stínění NFC Zabezpečení Dimmer Pro Nano Cloudové služby Napajeni (zdroje) Wallbox SD karty Kabeláž Antény Miniserver
LOXONE Dimmer Extension poskytuje 4 výstupy pro stmívání vysokonapěťových svítidel.
Funkce:
| Supply voltage | 18 … 28 VDC |
|---|---|
| Power consumption | typ. 0.33 W, max. 0.36 W |
| Power loss at max. load | 3.56 W |
| Digital (8) |
Logic 0: 0 … 4.5 VDC Undefined: 4.5 … 5 VDC Logic 1: 5 … 24 VDC (Ri = 100 kOhm) |
|---|
| Loxone Link | connection with Miniserver |
|---|
| Temperature | -10…50 °C / 14…122 °F |
|---|---|
| Humidity | max. 95 % r.H. (non-condensing) |
| Ingress protection | IP20 |
| Wire cross-section | 0.05 … 2.5 mm² / AWG 30 … 12 |
|---|---|
| Stripping length | 6 … 7.5 mm / 0.24 … 0.30” |
| Tightening torque | 0.5 … 0.6 Nm / 0.37 … 0.44 lbf·ft |
| Temperature resistance |
min. 80 °C / 176 °F for IEC, min. 75 °C / 167 °F for UL |
| Mounting type | DIN rail according to EN 50022, 35 mm |
|---|---|
| Colours | Black: RAL 9005 |
| Finish | Matte |
| Net weight | 353 g |
|---|---|
| Total weight | 424 g |
| Product dimensions | 158 x 88 x 59 mm / 6.22 x 3.46 x 2.32” (L x W x H) |
| Product dimensions drawing |
|
| Pack size | 180 x 110 x 65 mm / 7.08 x 4.33 x 2.56” (L x W x H) |
| Operation | Type 1 (UL 60730-1, CSA E 60730-1) |
|---|---|
| Rated impulse voltage for dimmer output | 2.5 kV (UL 60730-1, max. Altitude 2000 m) |
| Degree of pollution | 2 |
| Software class | A |
| Standards |
UL 60730-1 IEC 60730-1 |
| Položka | Množství |
|---|---|
| Informační příloha | 1x |
Vaše hodnocení nelze odeslat
Nahlásit komentář
Zpráva odeslána
Váš podnět nelze odeslat
Napište svůj názor
Zkontrolovat před odesláním
Vaši recenzi nelze odeslat
Kód: 610026
Značka: Loxone
Kód: 200308
Značka: Loxone
Kód: 200496
Značka: Loxone
Kód: 100535
Značka: Loxone
Kód: 100212
Značka: Loxone
Kód: 610165
Značka: Loxone
Kód: 200054
Značka: Loxone
Kód: 610054
Značka: Loxone
Kód: 200306
Značka: Loxone
Kód: 200064
Značka: Loxone
Kód: 000326
Značka: Loxone
Kód: 100505
Značka: Loxone
Kód: 610151
Značka: Loxone
Kód: 100678
Značka: Loxone
Kód: 610059
Značka: Loxone
Kód: 000065
Značka: Loxone
Kód: 200300
Značka: Loxone
Kód: 200301
Značka: Loxone
Kód: 100335
Značka: Loxone
Kód: 100512
Značka: Loxone
Kód: 000051
Značka: Loxone
Kód: 000053
Značka: Loxone
LOXONE Dimmer Extension poskytuje 4 výstupy pro stmívání vysokonapěťových svítidel.
Funkce:
check_circle
check_circle